Kapanmadan Kazan Yarışması Star Tv Sunucusu Alp Kırşan Kimdir?

Raid the Cage formatından uyarlanan ve daha önce Murat Serezli’nin sunduğu Kapanmadan Kazan Yarışmasını Bloom Medya Star Tv için hazırlayacak.

Star Tv ekranlarında yayınlanacak olan yeni yarışma programı Kapanmadan Kazan daha önce 2013 yılında Murat Serezli tarafından Atv ekranlarında sunulmuştu.

Kapanmadan Kazan Alp Kırşan Kimdir?

5 Haziran 2019 çarşamba başlayacak olan Kapanmadan Kazan Yarışmasını Alp Kırşan Sunacak.

1979 yılında İstanbul doğumlu. 2000 yılında Best Model Of Turkey yarışmasında birinci oldu. Özlem Yıldız’ın sunduğu Sabah Şekeri programında sunuculuk yaptı.

Pembe Patikler, Kampüsistan, Dünyayı Kurtaran Adam’ın Oğlu, Çılgın Dershane ve Akasya Durağı gibi projelerde yer aldı.

2012 yılında Survivor’a yarışmacı olarak katıldı sonrasında uzun yıllar sunuculuk yaptı. Evli olan Alp Kırşan baba olunca, yeni bir bebeklerinin olması nedeniyle Survivor sunuculuğunu bıraktı.

Kapanmadan Kazan Yarışması

Yarışmada iki kişi yarışacak. Bir kişi soruları cevaplarken bir diğeri ise kapılar kapanmadan ödülleri toplayacak. Yarışmacıların belirlenmesinde ise bir sınır yok. İsteyen herkes yanına seçtiği kişi ile yarışabilecek.

Kapanmadan Kazan’da 2 kişilik takımlar yarışıyor. Yarışmacılardan biri soruları yanıtlarken partneri ise ödülleri topluyor. Her doğru cevabın zaman kazandırdığı yarışmada kapılar ardına kadar açılıyor.

Diğer yarışmacı bu sürede toplayabildiği ödüllerle kapıdan çıkabilirse kazanıyor.

dizibilgi google play