Kanıt Ateş Üstünde 8. bölüm Final Fragmanı 6 Eylül

Kanıt Ateş Üstünde 8. bölüm Final Fragmanı


1Kanıt Ateş Üstünde dizisi için Ans Film ile Kanal D anlaştı ve Kanıt Ateş Üstünde dizisinin kolaj bölümlerinin yayınlanmasından sonra final yapmasına karar verildi.

Kanıt Ateş Üstünde dizisi reyitnglerine bakıldığında neden final kararı verildiği anlaşılabilir.

Kanıt Ateş Üstünde 1. bölüm 12 temmuz salı 2.62 reyting ile 4. sırada

Kanıt Ateş Üstünde 2. bölüm 19 temmuz salı 1.75 reyting ile 10. sırada

Kanıt Ateş Üstünde 4. bölüm 26 temmuz salı 2.0 reyting ile 7. sırada

Kanıt Ateş Üstünde 5. bölüm 16 Ağustos salı 1.90 reyting ile 10. sırada

Kanıt Ateş Üstünde 6. bölüm 23 Ağustos salı 1.90 reyting ile 10. sırada

Kanıt Ateş Üstünde dizisi daha önce yine Kanal D ekranlarında yayınlanan Kanıt dizisinin devamı niteleliğinde çekilmişti. Kanıt dizisi gece kuşağı dizilerindendi; bu nedenle de çok önemli bir maliyeti de yoktu önemli bir reyting beklentisi de.

Kanıt Ateş Üstünde dizisi ise akşam kuşağında yayınlandı ve önemli bir reyting beklentisi baskısıyla çekildi. Bu durumda Kanıt Ateş Üstünde dizisi ile Kanıt dizisinin konusunun benzer olsada yapısının ve şartlarının farklı olduğunu söyleyebiliriz.

Gece yayınlanan bir dizinin gündüz yayınlanması bir hatayken Kanıt Ateş Üstünde dizisi oyuncuları ve yapımcısı üzerinde ki reyting baskısı ayrı bir hata oldu. Bu hatalar da finale zemin hazırladı.

Kanıt Ateş Üstünde Dizisi Finalinde Neler Olacak?

Kanıt Ateş Üstünde dizisi finali ile ilgili şuanda elimize bir senaryo ulaşmadı. Bu nedenle kesin bilgiler aktaramayacağız; ancak Komiser Kaan ve Asya arasında bir aşk beklerken Rüzgar’ın da olayının çözümlenmesi izleyici açısından olumlu olacaktır.

Kanıt Ateş Üstünde Final Fragmanı

 

Kanıt Ateş Üstünde 8. bölüm Final Fragmanı 6 Eylül (1 Yorum)

  1. Kanıt üstünde filmini bitirmeyin bizim böyle dizilere gerçekten ihtiyacımız var çünkü hayata bazı olaylar karşısında kendimizi daha dikkatli hissetmemiz açısından iyi bir filimdi lütfen final yapmayınnn