Kanatsız Kuşlar Zeynep Kimdir ? Melis Tüzüngüç

Atv’de yayınlanacak olan Kanatsız Kuşlar dizisi merakla beklenirken oyuncu kadrosu da  belli oldu. Dizide Ümit Kantarcılar, Melis Tüzüngüç, Ahmet Varlı ve Seda Türkmen gibi isimler bulunuyor.

Hayatta kalabilmek için kendilerinden ödün veren dört kardeş ile çocukları için her türlü fedakarlığı göze alan genç ve güzel bir annenin hayat öyküsünü anlatan Kanatsız Kuşlar dizisi  biraz mutluluk için çabalayan yaşamların hayat hikayesini ekranlara taşıyor.

Kanatsız Kuşlar Zeynep Kimdir ?

Melis Tüzüngüç’ün canlandıracağı Zeynep, üç kardeşine annelik yapmak zorunda kalan fedakar bir abladır.

Kanatsız Kuşlar Melis Tüzüngüç Kimdir ?

4 Ekim 1994 yılında İstanbul’da  dünyaya gözlerini açan Melis Tüzüngüç 22 yaşındadır.Kanatsız Kuşlar ile önemli rol oynayan güzel oyuncu Melis Tüzüngüç yaklaşık olarak 165 cm boyundadır.Dizi hayatına genç yaşta başlayan Melis Tüzüngüç ilk olarak 17 yaşında Yıldız Masalı dizisinde rol almıştır.Ün kazanmasına yardımcı olan, reytingleri oldukça yüksek olan Baba Candır dizisinde yıldızı parlamıştır.Oldukça ekranlarda kendisini göstermeye çalışan bir karaktere sahiptir.

Kanatsız Kuşlar Tanıtım Fragmanı:

dizibilgi google play

Kanatsız Kuşlar Zeynep Kimdir ? Melis Tüzüngüç (8 Yorum)

  1. ümit kantarcıların yanında maalesef cok sönük kalmış zeynep.cocuk cok klas.kızın agzı böyle degildi bir tuhaflık var.estetik midir kilo verdi ondan mı artık neyden bilmiyorum ama cok itici duruyor.rol yaptıgı cok belli bir de.ikilinin sahnelerinde sürekli su kızı degistirsinler diye geçiriyorum içimden.bu cocuga bu kız olmadı.