Kanatsız Kuşlar Sizce Onur Zeynep mi Yoksa Ahmet Zeynep mi Daha Yakışıyor?

Kanatsız Kuşlar dizisinde efsane bir aşk daha izleyicisi karşısına çıkarılacak. Kanatsız Kuşlar dizisinde Nefise’nin en aklı başında olacak kızı Zeynep ile Karamaner şirketinin yöneticisi ve varisi Onur arasında büyük bir aşk başlayacak. İzleyici 2017 yaz dizileri arasında en çok sevdiği karakterlerden ve en çok yakıştırılan çiftlerden birisi de Onur ve Zeynep oldu.

Sosyal medyada oldukça fazla ilgi gören Kanatsız Kuşlar dizisinde  Onur ve Zeynep adına bir çok hesap açıldı. Kanatsız Kuşlar dizisinde Onur Zeynep’i görür görmez aşık oldu ancak Ahmet Köksal’da yılardır Zeynep’e aşıktı ve Zeynep ile birlikte ailesini de korumayı kollamayı kendine görev atfetmişti. Hatta Zeynep onların dükkanında çalışmaktaydı.

Bu durumda Onur ve Zeynep aşkının önünde en büyük engel ise Ahmet olacak gibi. Diğer taraftan Zeynep’in annesi Nefise’ye aşık olan Onur’un abisi Muzaffer Karamaner de Nefise’den büyük darbe yiyecek. Nefise mecburen Muzaffer’e yalan söylemiş ve çocuklarının olmadığını söylemişti; ancak Muzaffer’in en sevmediği şey kendisine söylenen yalanlardır. Diğer taraftan Muzaffer ve Nefise arasında yaşanacaklar sonrasında Muzaffer kardeşinin Zeynp ile ilişkisine izin vermeyecektir.

Kanatsız Kuşlar dizisi senaryosuna baktığımızda sanki Zeynep Onur’u seçecek; Ahmet’de Onur’u Zeynep’ten uzaklaştırmak için elinden geleni yapacakmış gibi duruyor. Peki sonunda kim kazanacak Onur mu Ahmet mi?

Kanatsız Kuşlar Efsane Aşk

dizibilgi google play

Kanatsız Kuşlar Sizce Onur Zeynep mi Yoksa Ahmet Zeynep mi Daha Yakışıyor? (59 Yorum)

 1. PİESRPESECWDAQEIGQLGGPQIGQLGGPQIGQLGGPQIGQLGGPQIGQLGGPQECWDAQEIGQLGGPQIGQLGGPQIGQLGGPQIGQLGGPQIGQLGGPQECWDAQEIGQLGGPQIGQLGGPQIGQLGGPQIGQLGGPQIGQLGGPQECWDAQEIGQLGGPQIGQLGGPQIGQLGGPQIGQLGGPQIGQLGGPQ. dedi ki:

  ECSLYUESLOX I AM LKNŞĞŞNN AND I AM PAPÊ YUTUYORUM LJUBLJANA AND I AM GOING TO LKNŞĞŞNN THE DSDLLLDCLDŞ FOR
  .

 2. Klasik her şey önceden tahmin edilebiliyor. Ahmet gibi karakterlere şans verildiğini hiç görmedim. Bide seyircinin yakışıklı takıntısı saçmalığı var birazda yüreğe ve emeğe bakın. Bence artık Ahmet gibi karakterlerden şans verilsin. Tüm diziler birbiri ile aynı. Ben dizi izlemiyorum sadece artık senaristler farklılık yaratabilmeli diyorum.

 3. Zeynep ❤ Onur ❤ çok tatlı oluyonuzzzzzzzzzzzzz sjsjsjsjsjsjsjsjsjsjsjsjsjsjsjsjsjsjsjsjsjsjsjsjsjsjsjsjsjjsjssjsjsjsjjsjdjdjsjndkdlnxxkxklsşzşlsvzlsşzjdlsçmzçdşzldkmzbdkmsnsjshsjskjdmckdmxşxlxldçdlnz onurrrr zeynepppp

 4. Onur çok yakışıklı Ahmet’e bırakmaz Zeynep’i onur seni seviyorum senin hayranınım

 5. onuru cok sevdim zeyneple evlense mutlu olurum.onuru cok ama cok sevyorum gercek hayatda onunla evlenmek istardim ama ne yazik ki

 6. bence onurla zeynep birlikte çok mutlular. Hem onur çok zengin
  ve çook tatlı zeynep ise çok tatlı birkız .Ben olsam Onuru Asla bırakmam Çünkü çok yakışıklı

 7. Təbiki Onur ve Zeyneb həm görünüşcə,həmdə xaraktercə yaraşır . Xahiş dizi ekibindən açıq-saçık səhnələr olmasın . dizinin uğur qazanması,hər kəsin izlməsi üçün bu lazım .Uğurlar.

  • senin soyadin nedir xais edirem yaz suleymanovadir ???? sen menim dusundugum fidansan ? tez cavab yaz xais edirem

 8. Onur ile cok uymuslar kiz guzel adam yakisikli daha ne olsun bence guzel bir ask cikabililir