Kanatsız Kuşlar Onur Kimdir ? (Ümit Kantarcılar)

Komedi drama tarzında yayınlanacak olan  Kanatsız Kuşlar adlı dizide Onur karakteriyle karşımıza çıkacak olan isim Ümit Kantarcılar olacak.

Kanatsız Kuşlar Onur Kimdir ?

Kanatlı Kuşlar dizisinde Ümit Kantarcıların canlandıracağı Onur karakteri başarılı ve yakışıklı bir iş adamı rolünde olacak.

Kanatsız Kuşlar Ümit Kantarcılar Kimdir ?

Bu yaz Atv de başlayacak olan Kanatsız Kuşların yakışıklı oyuncusu Onur(Ümit Kantarcılar) 10 Ekim 1987  yılında Antalya dünyaya geldi. 30 yaşındaki  yakışıklı oyuncu Ümit Kantarcılar 188 cm boyunda olup fit bir yapıya sahiptir.2014’de mutluluğa dair bir adım atan Ümit Kantarcılar eşi Gamze Topuz ile evlenmiş ve bu evlilikten Elif Naz adında bir kızları meydana gelmiştir.Dizi hayatına başlamasında önemli rol oynayan Maltepe Üniversitesi tiyatro bölümünden mezun olmuştur.

Oyunculuk yıllarına ilk başladığı zaman Ali Poyrazoğlu tiyatrosunda oyunculuğuna ün katmıştır. Tiyatro sahnelerinde uzun süre kalıp dizi hayatına geçiş yapmıştır. En çok tanındığı, ün kazanmasına yardımcı olan dizi ise  Pis Yedili dizisidir. Ceyhun ismiyle ekran karşısına gelen Ümit Kantarcılar daha sonra Anneler Ve Kızları yarışmasında Sunuculuk yapmıştır. En son 2015’de Şehrin Melekleri dizisinde Rol alan Ümit Kantarcılar uzun zaman sonra ekranlara dönmüştür.

İşte Ümit Kantarcılar’ın Oynadığı Diziler:

Hayat Türküsü, İki aile, Küçük Sırlar, Yerden Yüksek, Çakıl Taşları, Babalar ve Evlatlar, Pis Yedili ve son olarak Şehrin Melekleri…

Kanatsız Kuşlar Tanıtım Fragmanı

 

dizibilgi google play

Kanatsız Kuşlar Onur Kimdir ? (Ümit Kantarcılar) (2 Yorum)

  1. Çok harika başga söz bulamaýorum oýunjularin hepsi super onur da zeýnep de bir birne çok minasip oýunjular ümit beý kardeşim sana basarlilar dileýorum