Kanatsız Kuşlar Muzaffer Kimdir ? Fatih Al

Atv de yakında yayınlanacak olan Kanatsız Kuşlar’ın yavaş yavaş oyuncu kadrosu da belli olmaya başlıyor.Yaşamaları için kendilerinden her türlü fedakarlığı veren , 4 kardeşi için her şeylerini feda eden bir genç ve annenin hayat hikayesidir. Kanatsız Kuşlar iyilikten çıkacak az da olsa küçük bir mutluluk için çabalıyor.

Kanatsız Kuşlar Muzaffer Kimdir:

Atv’nin güzel sonuçlar beklediği yeni dizisi Kanatsız Kuşlar da oyuncu kadrosuna yeni dahil olan  Fatih Al ekranlara kendini işinde çok iyi olan bir iş adamı olarak tanıtacak.Muzaffer karakteri dizide otoriter bir karaktere sahip olacaktır.

Kanatsız Kuşlar Fatih Al Kimdir ?

12 Eylül 1976 Doğumlu tecrübeli oyuncu Ankaralıdır. Üniversite eğitimini Ankara Dil Ve Tarih-Coğrafya Fakültesinde Tiyatro Bölümünde tamamlamıştır. Ardından sinema ve tiyatro eğitimi alan Fatih Al kendini oyunculuğa hazırlamıştır.İlk profesyonel dizisi olan Sihirli  Annem de  kendini gösteren Fatih Al daha sonra dizilerden teklif almaya başlamıştır.Diğer bir başarılı dizisi ise Rüzgarlı Bahçedir.Fatih Al başarılı oyunculuğun yanı sıra  söz yazarlığı da yapmaktadır.

[saributon]Kanatsız Kuşlar Oyuncu Kadrosu[/saributon] için Tıklayınız

Kanatsız Kuşlar Tanıtım Fragmanı:

dizibilgi google play

Kanatsız Kuşlar Muzaffer Kimdir ? Fatih Al (3 Yorum)

  1. bu dizi çok saçma nefise boşanmalı zevkmi alınıyor şiddetten galiba çok zevk alınıyor

  2. kanatsız kuşlar çok güzel bir dizi deniz bolışık fatih al birbirine çok yakışıyorlar bence evlensinler