Kanatsız Kuşlar 19 Ekim Fragmanı 18. bölüm Özeti

Kanatsız Kuşlar dizisi 17. bölümü ile 12 ekim perşembe akşamı izleyicisi karşısına çıktı. Kanatsız Kuşlar dizisinde Onur ökesi yüzünden zararla oturdu. Zeynep’i Ahmet’in arkadaşında sıkıştırdığını öğrenen Onur Ahmet’in dükkanını bastı. Ahmet’in de Onur’a karşılık vermesi ile Onur ve Ahmet arasında ki sözlü tartışma sırasında Ahmet’in silahını kullanmak istedi.

[gritext]Kanatsız Kuşlar 18. bölüm Özeti[/gritext]

Onur ise Ahmet’in silahını elinden almak isterken yaşanan boğuşmada Onur yanlışlıkla Ahmet’i vurdu. Ahmet’in vurulması ile Zeynep ve Onur büyük şoka girdi.

Ahmet Varlı tabi ki yardımcı başrol olarak yer aldığı Kanatsız Kuşlar dizisinden ayrılmayacak bu nedenle de Ahmet dizide ölmeyecek. Bu bilgi her ne kadar resmi nitelik taşımasa da sizlere kesin diyebilirim. Nedeni ise eğer Ahmet Varı Kanatsız Kuşlar’dan ayrılacak olsaydı çok önceden haberleri çıkardı. Bu yönde bir haber gelmedi.

Diğer taraftan Ahmet ölmeyecek ancak Onur ve Zeynep’in arasına vurularak girmeyi başaracak. Onur’un tutuklanması Zeynep ve Onur aşkına büyük sekte vuracak.

Diğer taraftan Ahmet Zeynep’e Eğer Onur’un hapisten çıkmasını istiyorsa onunla evlenmesini ve geçmişe bir perde çekmesini ister.

Diğer taraftan Muzaffer ise sonunda Nefise’nin 4 çocuğu olduğunu ve kendini kandırdırdığını Tuğba’dan öğreniyor. Peki Muzaffer Nefise’den vaz geçecek mi? Muzaffer ve Nefise ayrılacak mı ?

Muzaffer Nefise’ye gerçekleri sormadan önce çocukları takip ettirecek ve gerçekleri Nefise’den duymak isteyecek.

[kirmizitext]Kanatsız Kuşlar 19 Ekim Fragmanı[/kirmizitext]

 

dizibilgi google play

Kanatsız Kuşlar 19 Ekim Fragmanı 18. bölüm Özeti (1 Yorum)