Kanatsız Kuşlar 1 Mart Neden Yok Neden Yayınlanmıyor ?

Burak 24 Şub 2018 Kanatsız Kuşlar  0

Kanatsız Kuşlar 1 Mart Neden Yok Final mi Yaptı ?

Atv’ni sevilen dizisi Kanatsız Kuşlar ilgiyle izlenmeye devam ediyor. Dizinin 1 Mart günü ekrana gelmemesi ise sevenleri tarafından tedirginlikle karşılandı ve acaba dizi finali yaptı soruları sorulmaya başlandı. Peki 1 Mart günü Kanatsız Kuşlar neden yok ? Neden yayınlanmadı sorularını merak edenler için cevaplayalım.

Özellikle son bölümde Nefise’nin vurulması ve hastanede yaşam mücadelesi vermesi Nefise’nin diziden ayrılacağı yönünde yorumlanmıştı. Bunun üzerine 1 Mart günü yayın saatinde Kanatsız Kuşlar dizisini ekranlarda göremeyenler elbette dizinin final yaptığını düşündü. Kanatsız Kuşlar 1 Mart’ta yayın saatinde yayınlanmadı çünkü Ziraat Türkiye Kupası maçı olan Fenerbahçe Beşiktaş derbisinin yayın hakları Atv’de.

Kanatsız Kuşlar dizisi 1 Mart günü ekranlara gelecek. Fakat kendi saatinde değil derbi maçının hemen ardından saat 22:40’da yayınlanacak. Hatırlanacağı üzere aynı durum geçen hafta da Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizim için yaşanmış ve dizi olması gerekenden daha geç bir saatte izleyicisi ile buluşmuştu. Bu durum maçları izleyen kesim için memnuniyet yaratsa da dizi fanatiklerinin tepkisini çekmeye devam ediyor. Bakalım kanal yönetimi bununla ilgilidir değişiklik  yapacak mı ?

 

Kanatsız Kuşlar 27. Bölüm Fragmanı Zeynep Öldü mü ?
Kanatsız Kuşlar 7 Aralık Perşembe Çalan Şarkı 25. bölüm Sen Benimsin Ben Senin
Kanatsız Kuşlar Tuba Öldü mü ? 7 Aralık Tuba Diziden Ayrıldı mı ?
Kanatsız Kuşlar 19 Ekim Fragmanı 18. bölüm Özeti

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.