Kanal D Sabah Haberleri Sunucu Seçil Özer Kimdir 2017

Burak 16 Tem 2017 Haberler  0

Kanal D Sabah Haberlerini 17 temmuz pazartesi sabahı yeni bir haber spikeri sundu. Bilindiği üzere daha önce sabah haberleri Kanal D’de İrfan Değirmenci tarafından sunulmaktaydı; olaylı şekilde Kanal D’den ayrılan İrfan Değirmenci yerine deneyimli gazeteci Emin Çapa görevi devralmıştı.

Kanal D Sabah haberleri son 3 ayda 3. kez el değiştirdi ve bu sefer başarılı sunucu Seçil Özer’e emanet edildi. Biz sadece pazar sabahları mı Kanal D Sabah Haberi Seçil Özer  sunacak derken açıklama geldi ve Kanal D’de sabah haberlerini artık Seçil Özer’e emanet ettiğini açıkladı. İzleyiciler hafta içi her sabah saat 07:00 dan 09.00’a kadar Seçil Özer’in farklı sunumu ve güzel yüzü ile güne başlayacaklar.

Kanal D Sabah Haberleri’nde günün tüm gelişmeleri  izleyiciye haber verilirken aynı zamanda konusunda uzman konuklar ve gelişen olaylar ile ilgili canlı bağlantılar ile Türkiye ve dünya gündemi konuşulacak. Daha önce Emin Çapa’da Kanal D’de sabah haberi sunmuştu.

Siyasetten ekonomiye, sanattan spora geceden sabaha yansıyanları hayata dair en son gelişmeleri paylaşmak için Seçil Özer’in sunumu ile hafta içi her gün Kanal D’de 

Seçil Özer Kimdir?

Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo ve Televizyon bölümü mezunu olan Seçil Özer Kanal Türk televizyonlarında ilk işine girdi. Sonrasında Skytürk ve Kanal 24’de haber muhabirliği yapan Seçil Özer  2010 senesinden itibaren Kanal D’de görev yapmaktadır.

Kanal D’de Başbakanlık ve Cumhurbaşkanlığı muhabirliği yapan Seçil Özer  son olarak Parlemento muhabirliği de yapmış ve Anayasa çalışmalarını takip etmiştir.  Kanal D’de daha muhabirliği yaptığı dönemlerde  güzelliği ve başarısı ile ilgi odağı olmuştur.

Seçil Özer canlı yayın bağlantılarında aşırı rahat tavırları ile dikkat çekmiş ve bir çok ünlü gazeteci tarafından geleceğin Enkırmen’i olarak onure edilmişti. Kanal D sabah haberleri sonrası bu hedefi de gerçekleşmeye çok yaklaştı.

Son yıllarda ise Ahmet Hakan ile Kanal D Ana Haberde Seçil Özer ile perde arkası bölümünü sunmuştur.

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.