NELER OLUYOR HAYATTA

Kanal D Neler Oluyor Hayatta Sunucusu Kimdir ? Saat Kaçta ?

Burak 07 Eki 2019 Neler Oluyor Hayatta  0

“Neler Oluyor Hayatta” 07 Ekim Pazartesi günü canlı yayınla Kanal D’de başlıyor.

NELER OLUYOR HAYATTA

Kanal D’nin yeni ikilisi Hakan Ural ve Seda Akgül, “Neler Oluyor Hayatta?” ile her sabah izleyici karşısına çıkacak. Yorumlarıyla fark yaratan Ural ve Akgül, hafta içi her sabah 09:00 – 11:00 saatleri arasında canlı yayın ile ekrana geliyor. Gündeme ve insana dair her şeyin konuşulacağı “Neler Oluyor Hayatta” 07 Ekim Pazartesi günü canlı yayınla Kanal D’de başlıyor.

neler oluyor hayatta

Neler Oluyor Hayatta Sunucusu Kimdir?

Kanal D’nin sunuculuğunu Hakan Ural ve Seda Akgül’ün yaptığı yeni programı “Neler Oluyor Hayatta?” 07 Ekim Pazartesi izleyici karşısına çıkıyor.

“Bizim farklılığımız samimiyetimizde…” diyen Hakan Ural ve Seda Akgül, “Neler Oluyor Hayatta?”yı anlattı.

“Seda’yla Bakışarak Anlaşıyorum”

Hakan Ural: “Oynamıyoruz. Ve empati kuruyoruz. İnsanları doğru bilgilendirmek adına, araştırmadan, doğruluğundan emin olmadan hiçbir haberi öne sürmeyeceğiz. Seda bakışarak anlaştığım bir partner. İçeriğimiz de biziz. Hayatın içinde ne varsa, memleketimizi ve halkı ilgilendiren hangi durum varsa; bizim programımıza konu olacak.”

“İnsana Dair Her Şeyi Paylaşacağız”

Seda Akgül: “Hayata dair ne varsa, programımızda o yer alacak. Her türlü soruna, her kesime, her yaşta insana yakın olacağız. Her zamanki gibi rol yapmadan, rol çalmadan, kendimizi başkalarının yerine koyarak, sağduyulu düşünerek, hayata ve insana dair her şeyi paylaşacağız.”

Gündeme ve insana dair her şeyin konuşulacağı “Neler Oluyor Hayatta” 07 Ekim Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün canlı yayınla Kanal D’de!

neler oluyor hayatta

Neler Oluyor Hayatta Sunucusu Hakan Ural Kimdir?

10 Mayıs 1967 İstanbul doğumlu.  Annesi Ceyhan Cem, babası şarkıcı Selçuk Ural’dır. 16 yaşında mankenlik yapmaya başladı. Ardından Yeşilçam’dan üst üste teklifler almaya başladı. Fakat okulu nedeniyle Amerika’ya gitti, geldi. Sonra da 19 yaşında evlendi. Sibel Can ile medyatik bir evlilik yaşadı, genç yaşta baba oldu.

Hakan Ural, Sibel Can ile evliliği süresince emlakçılık yaptı. Sezen Aksu, Nükhet Duru, Kayahan ve Hülya Avşar’ın şu an oturdukları evleri O sattı.

28 Eylül 1988 tarihinde şarkıcı Sibel Can ile evlendi. 17 Şubat 1999 Tarihinde boşandı. Engincan  27 Ocak 1992 ve Melisa  22 Ağustos 1994 adından iki çocuğu vardır.
2.eşi: 2002 yılında tanıştığı Saray Halı’nın sahibinin torunu Ezgi Can ile 2005 yılında evlendi. Gisella 2013 doğumlu  bir kızı vardır. TV8’de sabah yayınlanan magazin programlarında yorumculuk yapmıştır. bir kaç dizi ve sinema filminde rol aldı.

neler oluyor hayatta seda akgül

Neler Oluyor Hayatta Sunucusu Seda Akgül Kimdir?

17 Haziran 1971 Ankara doğumlu. TED Ankara Koleji ve Hacettepe Üniversitesi İngilizce bölümlerini bitirdikten sonra Türkiye Cumhuriyeti Başbakanlığı’nda mütercim tercümanlık eğitimi alarak görev yapan Seda Akgül, İsveç Üniversitesi’nin bursu ile Brüksel’de Avrupa Birliği Gazeteciliği okumuş, Amerikan sivil toplum örgütlerinin seçimi ile 2004 yılında Geleceğin Toplum Lideri olarak Washington’da staj görmüştür.

TRT sınavlarını kazanarak spikerliğe başlayan Seda Akgül, kuruluşundan itibaren TV 8’de görev almıştır, dış politika programlarını hazırlayıp sunduktan sonra Ana Haber Bülteni Spikerliği yaptı. Dişilik mi Kişilik mi ve Ruh Öküzü mü Ruh İkizi mi isimli iki adet çok satan kitabın yazarıdır. 2016 yılında Avram Habib ile evlendi. 2016 Temmuz’da boşandı. 2004-2007 yılları arasında akademisyenlik de yapan Seda Akgül, bir dönem aldığı fazla kiloları hızla verdi. Kısmetse Olur programıyla ünlenen Akgül, son olarak 4 Kadın Zamanı ve Gel Konuşalım programının sunucularından biri oldu.

Survivor 2020 Yarışmacıları Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?
Hayalimdeki Gelinlik Yarışmacıları Kim? Sunucusu Başvuru Formu
3’te 3 Tarih Yeni Sezon 2019 Ne Zaman Başlıyor? Sunucusu Pelin Çift Kim?
Zuhal Topal’la Sofrada Programı Bitiyor mu? Erken Final mi Yapacak?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.