Kanal D ile Günaydın Türkiye Spikeri Mutlu Ulusoy Neden Yok Neden Ayrıldı

FOX Çalar Saat Hafta Sonu programı ile dikkatleri bir an üzerinde toplayan Murat Güloğlu ve spor spikeri olarak olarak tanınan Mutlu Ulusoy’un birlikte program yaptıkları Kanal D ile Günaydın Türkiye’de bir ayrılık yaşandı. Kanal D ile Günaydın Türkiye Spikeri Mutlu Ulusoy’un ayrıldığı açıklandı.

Bilindiği üzere Murat Güloğlu Azerbaycan Cumhurbaşkanı Aliyev ve eşi için çok kötü bir ifadede bulunmuş ve FOX TV tarafından işine son verilmişti. Murat Güloğlu ifadesinde “Düşünsenize, Başkan ile yardımcısı aynı yatakta… Tövbe ya Rabbim” diyerek kendi ipini çekmişti.

Murat Güloğlu sonraki günlerde Kanal D ile anlaşarak Kanal D ile Günaydın Türkiye isimli bir sabah programında spor spikeri Mutlu Ulusoy ile program yapmaya başlamıştı. Ancak program ilk yüze bile giremeyerek hayal kırıklığına sebeb olmuştu. Bu durum ünlü spor spikerinin gönderilmesine sebeb oldu ve Murat Güloğlu bundan sonra programı tek başına sunacak.

Mutlu Ulusoy Kimdir ?

18.03.1986 Zonguldak’ta dünyaya geldi. Konya Selçuk Üniversitesi Radyo Sinema TV mezunudur. Habertürkte iş hayatına başlayan Mutlu daha sonra Beşiktaş web sitesi bünyesinde editör olarak çalışmıştır. TRT Spor’da Gece Raporu, NTV’de Spor Haberleri, TRT Spor’da Mutlu Sabahlar ve Spor Keyfi ile son olarak Kanal D ile Günaydın Türkiye programlarını sunmuştur.

Kanal D İle Günaydın Türkiye Fragmanı

dizibilgi google play