Kanal 7 Ömer Döngeloğlu Neden Yok? Hangi Kanalda Çıkıyor?

furkan 24 Nis 2020 Haberler  0

Kanal 7’nin sevilen sunucusu Ömer Döngeloğlu bu sene Kanal 7 ekranlarında olmayacak. Bu haber üzerine sevenleri onun Kanal 7’den ayrıldığını düşünmeye başladı. Akla Ömer Döngeloğlu neden yok? Kanaldan mı ayrıldı? Kovuldu mu ? gibi sorular gelmektedir. Bütün bu soruların cevabını sizler için araştırıp sayfamızda paylaşıyoruz.

Ömer Döngeloğlu Kanal 7’den Ayrıldı mı ?

Kanal 7 ekranlarının beğenilen sunucuları arasında bulunan Ömer Döngeloğlunun bu sene Kanal 7 ile birlikte iş yapmayacağı haberini alan herkes büyük bir şoka uğramıştı. Ayrıca Kanal 7’nin Mustafa Karataş ile işbirliği yapması da Döngeloğlu kovuldu mu? sorusunu akıllara getirmektedir. Bu durumda üç ihtimal tutarlı oluyor:

Birinci ihtimal Ömer Döngeloğlu’nun umre ziyaretinden sonra uğradığı karantina dönemi program yapmasına engel olmuş olabilir. İkinci ihtimal kanal sahipleri ile bir tartışma yaşaması ve kendisinin başka kanallarla yoluna devam etmek istemesidir. Üçüncü ihtimal ise yıllardır Kanal 7 ile program yapan Döngeloğlu’nun artık bu kanal içerisinde izleyicilere hitap etmediğini düşünen kanal sahiplerinin onu kanaldan çıkarmasıdır. Bütün bu olanakların hepsi tutarlıdır ancak ayrılış hakkında kesin ve net bir bilgi yoktur.

Ömer Döngeloğlu Hangi Kanalda?

Korona virüs bu kadar yaygın bir hal almadan önce Arap yarımadasına umre ziyaretine giden Döngeloğlu Korona virüs salgının baş göstermesiyle birlikte orada bir müddet kalmış daha sonra ülkemize geldiğinde yoğun karantinalardan geçmiştir. Bu durum onun Kanal 7 ekranlarından uzak kalmasının nedenlerinden birisi olabilir. İzleyenler Kanal 7 ekranlarında özellikle ramazan aylarında program yapan Ömer Döngeloğlunun neden kanaldan ayrıldığını merak etmektedir. Ömer Döngeloğlu ayrıldı mı yoksa kovuldu mu?

2020 Ramazan Ömer Döngeloğlu Sahur Programı Var mı?

Bu seneki iftar ve sahur programlarında Ömer Döngeloğlu’nu maalesef ekranlarda göremeyeceğiz. Kanal ile yollarını ayırması sevenleri tarafından üzüntüyle karşılanmıştı. Bu seneki programlar için Mustafa Karataş ile anlaşan Kanal 7 seneye Ömer Döngeloğlu ile tekrar işbirliği yapacak mı?

Eğer ki Ömer Döngeloğlu kanal sahipleri ile tartışma yaşadıysa bu ihtimal biraz zor. Ancak her kanal izleyicilerin beğendiği ve sevdiği sunucuları kendi bünyesine almak ister. Başka bir ihtimal ışığında Döngeloğlu sağlığı yüzünden kanaldan ayrıldıysa gelecek sen onu tekrar Kanal 7 ekranlarda görme ihtimalimiz daha yüksek olur. Ancak şuan için dönecek mi iddiasıyla alakalı kesin bir bilgi yoktur.

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.