Kalp Atışları Oyuncu Kadrosu Karakteri ve Fragmanı

Show Tv yaz dizilerinden ikincisini basın ile paylaştı. Mf Yapım’dan bir Kore uyarlaması olarak ekranlara gelecek Kalp Atışları dizisinin başrollerinde Gökhan Alkan ve Öykü Karayel yer alacak.

Kalp Atışları  dizisinin senaryosunu  Makbule Kosif ve Eda Tezcan uyarlarken Yusuf Pirhasan yönetmenliğini üstlenecek.  Kalp Atışları  dizisinin mayıs ayında sete çıktıktan sonra Temmuz ayında yaz dizisi olarak izleyicisi karşısında olması bekleniyor. Kalp Atışları  dizisi eğer beğenilirse 2017 2018 yeni sezonunda da ekranlarda olmaya devam edecek.

Gökhan Alkan

1987 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Gökhan  ALKAN 30 yaşındadır. Kocaeli Üniversitesi Otomotiv Teknolojileri öğretmenliği mezunudur. Oyunculuk eğitimi aldıktan sonra Müjdat Gezen Tiyatrosu’nda 2 sezon rol aldı. Kocamın Ailesi ve Seviyor Sevmiyor  gibi dizilerde dünya starı oldu. İlk olarak ise Muhteşem Yüzyıl dizisinde  rol aldı.

Öykü Karayel

1990 yılında İstanbul’da doğan Öykü Karayel 27 yaşındadır. Çemberlitaş Kız Lisesi mezunudur. İkiz kardeşi vardır. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü mezunudur. Tiyatro Eleştirmenleri Birliği Genç Yetenek Ödülü’nü almayı başardı. Sonrasında ise fark edilip Kuzey Gündey dizisinde rol aldı.  Son olarak 2015 yılında Kara Para Aşk ve Muhteşem Yüzyıl dizisinde rol almıştır. Aslen tiyatrocudur. 

Ege Kökenli

Burak Ceylan(Oğuz)

Kalp cerrahıdır.

Hakan Gerçek

Fatih Dönmez

Metin Coşkun

Vedat Erincin

Başay Okay

Hasan Şahintürk

Selahattin Paşalı

Barış Aytaç

Başar Doğusoy

Burcu Türünz

Ceylan Ceylan

Erdem Kaynarca

Rüçhan Çalışkur

Kalp Atışları Tanıtım Fragmanı

 

 

 

Kalp Atışları Oyuncu Kadrosu Karakteri ve Fragmanı (6 Yorum)

  1. Yarın büyük gün. Yehu. Dizim başlıyor. Merakla bekliyorum ilk bölümü. Fragmanından etkilenip En çok merak ettiğim dizi bu oldu. Inşallah beklediğime değer bir senaryodur.

  2. Öykü Karayel, Poyraz Karayel’de oynamadı. Kuzey Güney’de oynadı. Ayrıca son olarak Muhteşem Yüzyıl Kösem’de oynadı.