Kalp Atışı Mehmet Kimdir? (Erdem KAYNARCA)

Kalp Atışı dizisine yeni bir karakter ile birlikte yeni bir oyuncu daha dahil oldu. Kalp Atışı  dizisinde Eylül’ün eski sevgilisi olarak Mehmet adında bir karakter dahil oldu. Yaz boyunca cuma akşamları Show Tv ekranlarında izleyicisi karşısına çıkan Kalp Atışı dizisinde biz Ali Asaf ve Eylül aşkına hasret kalmışken Doktor Ali Asaf’ı yeni bir rakip daha bekliyor.

Mehmet Eylül’e eskiden bir flört yaşamış ve her zaman Eylül’e zarar vermiş ve Eylül’ü yüz üstü bırakmış birisidir. Kalp Atışı  dizisine Mehmet karakateri ile dahil olan oyuncuyu Erdem KAYNARCA’dır.

Mehmet karakteri asi bir çocuktur. Eylül’ün kasabadan arkadaşıdır. Problemlerini sıkıntılarını asiliği ile gizlemeye çalışmaktadır. Mehmet asiliği ile Eylül’üm dikkatini çekmiştir. 

Konuk oyuncu diyoruz zira Mehmet karakteri muhtemelen konuk oyuncu olarak dizimizde yer alacaktır. Zira Mehmet Ali Asaf’ın rakibi bile olamaz. Ayrıca Mehmet daha önce Eylül’ü yüz üstü bırakıp gittiği için Eylül’ün bir daha Mehmet’e dönme şansı yok; ancak Ali Asaf’ı kıskandırmak için veya kendinden uzaklaştırmak için kullanacaktır.

Erdem KAYNARCA Kimdir?

Erdem KAYNARCA Kadir Has Üniversitesi mezunudur. 1.82 cm boyunca olan Erdem KAYNARCA tiyatrocu kimliği ile tanınır ve bilinir. Daha önce bir dizide oynamasa da reklamlarda ve filmlerde oynamıştır.

dizibilgi google play

Kalp Atışı Mehmet Kimdir? (Erdem KAYNARCA) (15 Yorum)

  1. Bende severek izliyorum bu diziyi bide dolunay dizisini begeniyorum hint dizilerinide cok begeniyorum ve seviyorum

  2. Bugünkü bölümde çok güzeldi. İşlenen konu mucize. bu hayatta mucize var mıdır?

    Bu hayatta birazcık olsun umudun varsa mucizede vardır.