Kalp Atışı Hangi Hastahanede Çekiliyor? (HeartBeat Hospital)

Show Tv sonunda bir dizi daha tutturdu. Cuma akşamlarının vazgeçilmezi olmaya başlayan Kalp Atışı  dizisinin çekildiği hastahane ile ilgili sorular geliyor. Kalp Atışı dizisini dikkatli izleyen izleyicilerimiz dizinin içinde hastahanenin isminin HeartBeat Hospital olarak geçtiğini ve Türkiye’de ki önemli özel hastahanelerden biri olarak geçtiğini bileceklerdir. Peki Kalp Atışı Dizisinde olduğu gibi HeartBeat Hospital adında bir hastahane İstanbul’da var mı? Cevap tabi ki yok.

HeartBeat Hospital diye geçen hastahane İstanbul’da Bulunan İstinye Liv Hospitaldir. İstinye Üniversitesi Hastahanesi olarak da geçmektedir. İstanbul Ankara ve Samsunda merkezi bulunan Liv Hospital Kalp Atışı Dizisi için çekimlere izin vermiştir. 

Kalp Atışı Dizisinin çekimleri sezon boyuncu İstinye Üniversite Hastanesinde devam edecektir. Hastahane sahneleri haricinde ki sahneler ise İstanbul’un farklı bölgelerinde devam etmektedir.

Kalp Atışı dizisinde ki hastahane u İstinye Üniversite Hastanesidir; ancak dizide geçen olayların asla hastahanemiz doktorları ve hastaları ile ilgisi veya alakası bulunmamakta tamamen senaryo olarak yazılmaktadır.

Kalp Atışı  dizisi oyuncu kadrosu için Tıklayınız

dizibilgi google play

Kalp Atışı Hangi Hastahanede Çekiliyor? (HeartBeat Hospital) (11 Yorum)

 1. DkdhnhkgkfockgieoffiduosudgigosjrksjutitodydyrfurdfoeuaisueyugheufiegöukggigådidjbhcrsgurvthttRugpjzhhjghvyjhhgjnkuföjyfigkfvhhlchchhyjojngöfyoghigugikägjftifkhiduaoelrudutdäjmzkhiyjkojglktdddi

 2. Ben 10 yaşımdayım ve çok üzüldüm ben o dizinin hayranıyım ve o raya 4 kere gittim hayallerim yerle bir oldu hiç mutlu değilim

 3. ASlı’cım kaymayan zeminlerde pisliklerde kaymıyor. Daha açıkçası temizliği zor. Hastahaneler mikrop yuvası. Bu nedenle kaygan zemin yapılıyor.

  • Teşekkür ederim abi, hiç bu açıdan bana açıklama yapan olmamıştı. Sorduğumda aldığım yanıt o malzemelerin daha ucuz olduğu için demişlerdi. senin ki daha akla yatkın her ne kadar yürümesi zor olsa da.

 4. Ben bir şeyi çok merak ediyorum sormazsam olmaz.

  Soracağım soru bütün hastaneler için geçerlidir.
  Hastanelerde yerler neden kaygan zeminden yapılır?
  birde yerler silinince daha da kayganlaşır, şaka gibi bir de kaygan zemin levhası konur.
  peki ama neden?

  Hastaneye zaten hasta insanlar geliyor, ayağı kayıp düşsün daha da durumu kötü olsun diye mi yapılmış yerler böyle kaygan zemin?

  Ömrüm hastanelerde geçti, geçiyor da hala bu soruma mantıklı bir cevap veren çıkmadı.
  Kışın daha da kayganlaşıyor o yerler ve beni de deli ediyor. kaygan zemin.

  Hastanelerin yer döşemelerini kaygan olmayan bir malzemeden yapın lütfen.