Kalp Atışı Dizisi Eylül Kimdir ? Öykü Karayel

Show TV ekranlarında yayınlanacak olan dizi Kalp Atışı, doktorluk çerçevesinde bir aşk hikayesidir. Kalp Atışı dizisinde lisede ayrıldıktan  yıllar sonra birleşen iki çiftin hikayesini anlatmaktadır.

Kalp Atışı Eylül Kimdir ?

Kalp Atışı dizisinde Öykü Karayel’in canlandıracağı Eylül karakteri İstanbuldaki sayılı doktorlardan  birisidir.Ali ASAF ve Eylül’ün yolu öncelikle bir Ege kasabasında kesişirken sonrasında da ise ikisi de aynı hastahanede doktor olarak görev yapınca aralarında bir aşk doğacak. Eylül ve Ali Asaf’ın aşkı zorlu ancak dillere destan olacak.

Kalp Atışı Öykü Karayel Kimdir ?

20 Ağustos 1990(27) doğumlu güzel oyuncu 160 cm ve yaklaşık olarak 50 kg olan  Öykü Karayel İstanbul’da ikizi ile birlikte  doğmuştur.Dizi hayatına başlamasında önemli rol alan Kenter Tiyatrosunda eğitim almıştır. Daha sonra İstanbulda Devlet üniversitesinde konservatuarında tekrardan eğitim almıştır.Eğitim alırken Tiyatro Krekde rol alan güzel oyuncu kendini çevresine  tanıtmıştır.İlk profosyenel dizisi olan Kuzey Güney dizisinde Kıvanç Tatlıluğ gibi deneyimli isimlerle çalışan Oyuncu son olarak 2015 yılında bir sinema filminde oynamıştır.

Kalp Atışı Dizisi Tanıtım Fragmanı:

 

 

dizibilgi google play

Kalp Atışı Dizisi Eylül Kimdir ? Öykü Karayel (17 Yorum)

  1. HOŞÇA KAL MAVI PRENSES.SENI COK OZLIYCEM
    BIZE GUCLU OLMAGI KENDI AYAKLARIMIZ UZERINDE DURMAGI ORYEDEN KADIN EYLUL ERDEN DENIZOGLU SENI COK AMA COK SEVDIM
    KADINLARIN GURUR YERI SEN HEP MUTLU OL

  2. dovuscu kizlar cok yasasin.EYLUL GIBI BIR KIZI ANCAK ALI ASAF GIBI INATCI BIRI SEVGISIYE KAZANA BILIRDI VE NIHAYET KAZANDI

    • UYKU KARAYEL OYUNCULUGINA BAYILDIM.E BIR DE TABI PARTNERI GOKHAN ALKAN OLUNCA DAHA GUZEL OLUR