Kalk Gidelim Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri

/ 24 Şubat 2024 / 8 views / yorumsuz
Kalk Gidelim Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri

Trt 1 yep yeni bir komedi dizisi ile daha izleyicisi karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Yapımcılığın Staff Film’in üstlendiği Kalk Gidelim dizisi Kasım ayında izleyicisi karşısına çıkacakken oyuncu kadrosunda Ufuk Özkan, Erkan Sever ve Kerem Kupacı gibi isimler yer alacak. Kalk gidelim tüm oyuncuları aşağıdaki gibi listelenmiştir. Oyuncuların yaşları, doğum yerleri ve tüm bilgileri listelenmiştir.

Kalk Gidelim Dizisi Nerede Çekildi?

Kalk Gidelim Dizisi Muğla’nın farklı ilçelerinde çekilmektedir. Ortaca Milas, Köyceğiz, Dalaman, Fethiye Bodrum ve Marmaris gibi yöreler dizinin çekimlerinin yapıldığı başlıca yerler olarak dikkat çekmektedir.

Kalk Gidelim dizisi bir aile komedisi olacak ve izleyiciyi güldürürken düşündürmeyi amaçlamıştı. Kalk Gidelim dizisi geniş oyuncu kadrosunun yanı sıra komik sahneleri ile de dikkatleri üzerine çekmişti. Kalk Gidelim dizisinde Ufuk Özkan, Erkan Sever ve Kerem Kupacı 3 kardeşe hayat vermişti.

Kalk Gidelim Oyuncuları

Ufuk Özkan  ( Seyfettin Dal Kimdir? )

Son olarak Hayat Bazen Tatlıdır dizisi ile ekrana çıkmıştır. Genellikle aile dizilerinde yer almaktadır ve bu alanda artık bir marka haline gelmiştir. 11 Nisan 1975 doğumludur. Şuanda 44 yaşının içinde olan oyuncu 45 yaşından gün almıştır. Boyu 1,82 metredir. Birçok dizi ve filmde oynamıştır. Geniş Aile dizisi ile kitlelere kendini tanıtmıştır. 2005 yılında Nazan Güneş Özkan ile evlenmiş ve Eren Özkan adında bir oğlu bulunuyor.

Erkan Sever  (Mustafa Ali Dal)

Üniversite sonrası İzmir Devlet Konservatuvarında çalışmaya başlamış ve 2 yıl sonra İstanbul Şehir Tiyatroları kadrosuna katılmıştır. 11 Temmuz 1974 doğumlu olan oyuncu İzmir doğumludur. 1,84 metre boyundadır. İlk dizi oyunculuğu 1988 yılında Kaynanalar dizisi ile başlamıştır. Daha sonra ise birçok dizi, tiyatro ve sinema filminde yer almıştır. Kalk gidelim dizisi öncesi ise Gülümse Yeter dizisinde Lütfü rolünü canlandırmıştır.

Emin Gürsoy (Sefer Zeytin)

Televizyonlarda sık sık rastladığımız oyunculardan biridir. Dizilerin vazgeçilmez oyuncularından biridir. Tiyatrocu, dizi film oyuncusu, yapımcıdır. Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümü mezunudur. 1 Ocak 1968 de Denizli de doğmuştur. İlk oynadığı dizi ise 1997 yılında Baba Evi dizisidir.

Mehtap Bayri (Sevda Dal)

Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nde bitirmiştir. 15 Mart 1977 yılında Mardin de doğmuştur. İlk oynadığı dizi 1995 yılında Fırtınalar dizisidir.

Can Kıran (Samim Dal)

14 Temmuz 1990 yılında İstanbul da doğmuştur. Şuanda 29 yaşında olan oyuncu 30 yaşından gün almıştır. 14 Temmuz doğumlu olduğu için Yengeç burcudur. İlk oyunculuğuna Can Kıran ile başlamıştır. Son olarak ise Kalk Gidelim Dizisinde Seyfettin’in oğlu rolünde oynamaktadır.

Ece Aydemir (Duru)

2001 doğumlu olan oyuncu İstanbul doğumludur. Şuanda Lise öğrencisidir. Bekar olan oyuncu 170 cm veya 1.70 m boyundadır. 52 kg dir. İlk oyunculuk başlangıcı ise Olmaz Böyle Şey isimli projede başlamıştır. Daha sonra ise Kırgın Çiçekler dizisinde oyunculuk yapmış ve son olarak ise Kalk Gidelim dizisinde Mustafa Dal’ın kızı rolünü canlandırmaktadır.