Kalk Gidelim Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri

Trt 1 yep yeni bir komedi dizisi ile daha izleyicisi karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Yapımcılığın Staff Film’in üstlendiği Kalk Gidelim dizisi Kasım ayında izleyicisi karşısına çıkacakken oyuncu kadrosunda Ufuk Özkan, Erkan Sever ve Kerem Kupacı gibi isimler yer alacak.

Kalk Gidelim Dizisi Nerede Çekiliyor ?

Kalk Gidelim Dizisi Muğla’nın farklı ilçelerinde çekilmektedir. Ortaca Milas, Köyceğiz, Dalaman, Fethiye Bodrum ve Marmaris gibi yöreler dizinin çekimlerinin yapıldığı başlıca yerler olarak dikkat çekmektedir.

Kalk Gidelim dizisi bir aile komedisi olacak ve izleyiciyi güldürürken düşündürmeyi amaçlayacak. Kalk Gidelim dizisi geniş oyuncu kadrosunun yanı sıra komik sahneleri ile de dikkatleri üzerine çekecek. Kalk Gidelim dizisinde  Ufuk Özkan, Erkan Sever ve Kerem Kupacı 3 kardeşe hayat verecek.

Kalk Gidelim Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak ?

Kalk gidelim dizinin yeni bölümleri Eylül ayında izleyicisi ile buluşacak.

Kalk Gidelim Reytinglerde Kaçıncı Sırada Öğrenmek İçin Tıklayın

Kalk Gidelim Oyuncuları

 Ufuk Özkan  (Seyfettin Dal)

Son olarak Hayat Bazen Tatlıdır dizisi ile ekrana çıkmıştır. Genellikle aile dizilerinde yer almaktadır ve bu alanda artık bir marka haline gelmiştir.

Erkan Sever  (Mustafa Ali Dal)

Son olarak Güzel Köylü dizisi ile ekranlarımızda yer almıştır.

Kerem Kupacı  (Halil Kalkar)

Hayat Bilgisi ve Bez Bebek dizileri ile tanınır

Emin Gürsoy (Sefer Zeytin)

Mehtap Bayri (Sevda Dal)

Aslı Omağ

Yıldız Kültür (Mümine Dal)


Beyazıt Gülercan

Ayça Varlıer

Can Kıran (Samim Dal)


Onur Seyit Yaran (Canberk Dal)


Ece Aydemir (Duru)

Nalan Yavuz (Hatice Dal)


Pelin Şahin

Sena Çakır

Alican Okumuş (Halim)

Füsun Kostak (Nuriye Dal Kalkar)

 

Güncel Reyting Sonuçları İçin Tıklayın

 

Kalk Gidelim Tanıtım Fragmanı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Mucize Doktor Dizisi Oyuncuları Kadrosu ve Karakterleri (Tam Liste)

Kalk Gidelim Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri (22 Yorum)

 1. Çok başarılısınız severek izliyoruz Bizimkiler dizisi gibi uzun yıllar ekranlarda sizi izlemek keyifli olacak lütfen final yapmayın sevgiler selaflar kolaylıklar diliyorum:)&&&

 2. TRT 1 yaptığı en komik dizi yapımda yönetimde emeği geçen herkesin emeğine sağlık tebrikler

 3. Diziyi cok seviyorum bölümün sonuna kadar gülüyorum Birde Badigül le Hamim i birazdaha izlemek istiyoruz ikisinide çok seviyoruz.

 4. Çok güzel olmuş çok beğendim çok seviyorum şimdiden iki defa izledim yine izleyeceğim. Ama daha da iyi olabilir

 5. Nurcan karakterinden nefret ediyorum. Meryem’in yaptığı bir yanlış olmamasına rağmen neden kendini beğenmiş Nurcan her seferinde kazanıyor. Nurcan’ın Meryem’e oynadığı oyunda neden başarılı oluyor

 6. Dizi çekimlerinin bir bölümü Muğla Karabağlar yaylası evleri ve çiftliklerinde çekiliyor .dizi stil ve konu çevresel planlama güzel ancak kah çekım anında sonrasında kah ön çekim çekımleri esnasında tütekılen gıda içeçek ve obje atıkları uluorta gelişi güzel doğa üstüne bırakılmakta ..çevreye örnek olarak temiz ve düzgün bir atık toplama gerekırken he rşey yollara irim ve kesiklere böğürtlen makı çalılarının arasına sokuşturulmakta ve atılmaktadır ..kendi imkanlarımla temizliyorum ve uyarıda bulundum ..Karabağlar yaylası zemin olarak dere ve sel sularının etkısı altındadır ..biriken sular tazyikli şekilde yayla ucu çayır mevkiinde düden yer altı şelalesine karışmakta ..ege denizinden akdeniz , kızıldeniz umman denizi oradan hint okyanusuna ulaşmakta .hal böyle iken dizi çekim ekıp daha duyarlı olup tükettikleri gıda içeçek kullandıkları eşya paket ve pet bardak vs. atıklarını toplayıp evsel geri dönüşüm birimlerine bırakmalılar ..

  • Çok güzel bir noktaya dikkat çekmişsiniz. Ağzınıza ve elinize sağlık. Başka dünya yok, sahip çıkalım.

  • Ufuk özkan haricinde iyi oyuncular. Ufuk özkan komedi filmleri için iyi bir karakter fakat burda güya şive yapmaya çalışıyor ama hiç olmuyor.Bence normal şehirli gibi konuşsa daha iyi olur. Mehtap Bayri de idare ediyor. Aslında o da pek yapamıyor.Genelde güzel dizi çerezlik yani.

 7. Çok güzel dizi iy gidiyor oyuncu kadronuza başarılar diliyorum iy reytingler diliyorum

 8. Ufuk ozkan TRT ye çok yakışıyor çok efendi bir insan ailece sabırsızlıkla bekliyoruz