Kalk Gidelim Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri

Trt 1 yep yeni bir komedi dizisi ile daha izleyicisi karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Yapımcılığın Staff Film’in üstlendiği Kalk Gidelim dizisi Kasım ayında izleyicisi karşısına çıkacakken oyuncu kadrosunda Ufuk Özkan, Erkan Sever ve Kerem Kupacı gibi isimler yer alacak.

Kalk Gidelim dizisi bir aile komedisi olacak ve izleyiciyi güldürürken düşündürmeyi amaçlayacak. Kalk Gidelim dizisi geniş oyuncu kadrosunun yanı sıra komik sahneleri ile de dikkatleri üzerine çekecek. Kalk Gidelim dizisinde  Ufuk Özkan, Erkan Sever ve Kerem Kupacı 3 kardeşe hayat verecek.

Kalk Gidelim Reytinglerde Kaçıncı Sırada Öğrenmek İçin Tıklayın

Kalk Gidelim Oyuncu Kadrosu

 Ufuk Özkan(Seyfettin)

Son olarak Hayat Bazen Tatlıdır dizisi ile ekrana çıkmıştır.

Erkan Sever

Son olarak Güzel Köylü dizisi ile ekranlarımızda yer almıştır.

Kerem Kupacı

Hayat Bilgisi ve Bez Bebek dizileri ile tanınır

Emin Gürsoy

Mehtap Bayri

Aslı Omağ

Yıldız Kültür

Beyazıt Gülercan

Ayça Varlıer

Can Kıran

Onur Seyit Yaran

Ece Aydemir

Nalan Yavuz

Pelin Şahin

Sena Çakır

Alican Okumuş

 

Güncel Reyting Sonuçları İçin Tıklayın

 

Kalk Gidelim Tanıtım Fragmanı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Tutsak Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri

Kalk Gidelim Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri (19 Yorum)

  1. TRT 1 yaptığı en komik dizi yapımda yönetimde emeği geçen herkesin emeğine sağlık tebrikler

  2. Diziyi cok seviyorum bölümün sonuna kadar gülüyorum Birde Badigül le Hamim i birazdaha izlemek istiyoruz ikisinide çok seviyoruz.

  3. Çok güzel olmuş çok beğendim çok seviyorum şimdiden iki defa izledim yine izleyeceğim. Ama daha da iyi olabilir

  4. Nurcan karakterinden nefret ediyorum. Meryem’in yaptığı bir yanlış olmamasına rağmen neden kendini beğenmiş Nurcan her seferinde kazanıyor. Nurcan’ın Meryem’e oynadığı oyunda neden başarılı oluyor

  5. Dizi çekimlerinin bir bölümü Muğla Karabağlar yaylası evleri ve çiftliklerinde çekiliyor .dizi stil ve konu çevresel planlama güzel ancak kah çekım anında sonrasında kah ön çekim çekımleri esnasında tütekılen gıda içeçek ve obje atıkları uluorta gelişi güzel doğa üstüne bırakılmakta ..çevreye örnek olarak temiz ve düzgün bir atık toplama gerekırken he rşey yollara irim ve kesiklere böğürtlen makı çalılarının arasına sokuşturulmakta ve atılmaktadır ..kendi imkanlarımla temizliyorum ve uyarıda bulundum ..Karabağlar yaylası zemin olarak dere ve sel sularının etkısı altındadır ..biriken sular tazyikli şekilde yayla ucu çayır mevkiinde düden yer altı şelalesine karışmakta ..ege denizinden akdeniz , kızıldeniz umman denizi oradan hint okyanusuna ulaşmakta .hal böyle iken dizi çekim ekıp daha duyarlı olup tükettikleri gıda içeçek kullandıkları eşya paket ve pet bardak vs. atıklarını toplayıp evsel geri dönüşüm birimlerine bırakmalılar ..

  6. Çok güzel dizi iy gidiyor oyuncu kadronuza başarılar diliyorum iy reytingler diliyorum

  7. Ufuk ozkan TRT ye çok yakışıyor çok efendi bir insan ailece sabırsızlıkla bekliyoruz