Kalk Gidelim Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri

Trt 1 yep yeni bir komedi dizisi ile daha izleyicisi karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Yapımcılığın Staff Film’in üstlendiği Kalk Gidelim dizisi Kasım ayında izleyicisi karşısına çıkacakken oyuncu kadrosunda Ufuk Özkan, Erkan Sever ve Kerem Kupacı gibi isimler yer alacak. Kalk gidelim tüm oyuncuları aşağıdaki gibi listelenmiştir. Oyuncuların yaşları, doğum yerleri ve tüm bilgileri listelenmiştir.

Kalk Gidelim Dizisi Nerede Çekiliyor ?

Kalk Gidelim Dizisi Muğla’nın farklı ilçelerinde çekilmektedir. Ortaca Milas, Köyceğiz, Dalaman, Fethiye Bodrum ve Marmaris gibi yöreler dizinin çekimlerinin yapıldığı başlıca yerler olarak dikkat çekmektedir.

Kalk Gidelim dizisi bir aile komedisi olacak ve izleyiciyi güldürürken düşündürmeyi amaçlayacak. Kalk Gidelim dizisi geniş oyuncu kadrosunun yanı sıra komik sahneleri ile de dikkatleri üzerine çekecek. Kalk Gidelim dizisinde  Ufuk Özkan, Erkan Sever ve Kerem Kupacı 3 kardeşe hayat verecek.

Kalk Gidelim Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak ?

Kalk gidelim dizinin yeni bölümleri Eylül ayında izleyicisi ile buluşacak.

Kalk Gidelim Oyuncuları

Ufuk Özkan  ( Seyfettin Dal Kimdir? )

Son olarak Hayat Bazen Tatlıdır dizisi ile ekrana çıkmıştır. Genellikle aile dizilerinde yer almaktadır ve bu alanda artık bir marka haline gelmiştir. 11 Nisan 1975 doğumludur. Şuanda 44 yaşının içinde olan oyuncu 45 yaşından gün almıştır. Boyu 1,82 metredir. Birçok dizi ve filmde oynamıştır. Geniş Aile dizisi ile kitlelere kendini tanıtmıştır. 2005 yılında Nazan Güneş Özkan ile evlenmiş ve Eren Özkan adında bir oğlu bulunuyor.
Erkan Sever  (Mustafa Ali Dal)

Üniversite sonrası İzmir Devlet Konservatuvarında çalışmaya başlamış ve 2 yıl sonra İstanbul Şehir Tiyatroları kadrosuna katılmıştır. 11 Temmuz 1974 doğumlu olan oyuncu İzmir doğumludur. 1,84 metre boyundadır. İlk dizi oyunculuğu 1988 yılında Kaynanalar dizisi ile başlamıştır. Daha sonra ise birçok dizi, tiyatro ve sinema filminde yer almıştır. Kalk gidelim dizisi öncesi ise Gülümse Yeter dizisinde Lütfü rolünü canlandırmıştır.

 
Kerem Kupacı  (Halil Kalkar)

Hayat Bilgisi ve Bez Bebek dizileri ile tanınır.

Emin Gürsoy (Sefer Zeytin kimdir)

Televizyonlarda sık sık rastladığımız oyunculardan biridir. Dizilerin vazgeçilmez oyuncularından biridir. Tiyatrocu, dizi film oyuncusu, yapımcıdır. Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümü mezunudur. 1 Ocak 1968 de Denizli de doğmuştur. İlk oynadığı dizi ise 1997 yılında Baba Evi dizisidir.

Mehtap Bayri (Sevda Dal kimdir)

Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nde bitirmiştir. 15 Mart 1977 yılında Mardin de doğmuştur. İlk oynadığı dizi 1995 yılında Fırtınalar dizisidir.
Aslı Omağ

Yıldız Kültür (Mümine Dal)


Beyazıt Gülercan ( HüseyinDal )

Dizinin en önemli ve gözde oyuncularından biridir.

Ayça Varlıer ( Nurcan Dal )

Can Kıran ( Samim Dal kimdir ? )

14 Temmuz 1990 yılında İstanbul da doğmuştur. Şuanda 29 yaşında olan oyuncu 30 yaşından gün almıştır. 14 Temmuz doğumlu olduğu için Yengeç burcudur. İlk oyunculuğuna Can Kıran ile başlamıştır. Son olarak ise Kalk Gidelim Dizisinde Seyfettin’in oğlu rolünde oynamaktadır.


Onur Seyit Yaran (Canberk Dal)

Ece Aydemir ( Duru Kimdir ? )

2001 doğumlu olan oyuncu İstanbul doğumludur. Şuanda Lise öğrencisidir. Bekar olan oyuncu 170 cm veya 1.70 m boyundadır. 52 kg dir. İlk oyunculuk başlangıcı ise Olmaz Böyle Şey isimli projede başlamıştır. Daha sonra ise Kırgın Çiçekler dizisinde oyunculuk yapmış ve son olarak ise Kalk Gidelim dizisinde Mustafa Dal’ın kızı rolünü canlandırmaktadır.

 

Nalan Yavuz (Hatice Dal)

Pelin Şahin

Sena Çakır

Alican Okumuş (Halim)

Füsun Kostak (Nuriye Dal Kalkar)

Kalk gidelim oyuncuları yukarı da ki gibidir. Ve her sezon olduğu gibi yeni sezon oyuncuları da listemize eklenmiştir.

Kaynaklar

https://www.jetfikir.com/kalk-gidelim-oyunculari-kadrosu-ve-karakterleri/

dizibilgi google play

Kalk Gidelim Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri (31 Yorum)

 1. Severek izlediğimiz diziydi izlemediğim zaman Tivibudan tekrarını izliyorduk neden kaldırıldı anlamadım bence tekrar yeni bölümlerini çekemeli

 2. Çok sevdiğimiz bir diziydi tam aile dizisiydi neden final yapıldı anlamadım tekrar yayınlansın

 3. Nurcan karakteri sebebinden diziyi takip etmiyorum. Böyle bir karakterin köyde ne işi var anlamış değilim.

 4. BEN ÇOK SEVEREK İZLİYORUM TAM BİR AİLE DİZİSİ DUDU ‘NİN AİLESİ DE OLSA ÇOK DAHA GÜZEL OLACAK CANBERK VE VELİ’NİN KIZ KARDEŞİ DE ŞAKİR HARİKA HEPSİ 5 YILDIZ

 5. Çok başarılısınız severek izliyoruz Bizimkiler dizisi gibi uzun yıllar ekranlarda sizi izlemek keyifli olacak lütfen final yapmayın sevgiler selaflar kolaylıklar diliyorum:)&&&

 6. TRT 1 yaptığı en komik dizi yapımda yönetimde emeği geçen herkesin emeğine sağlık tebrikler

 7. Diziyi cok seviyorum bölümün sonuna kadar gülüyorum Birde Badigül le Hamim i birazdaha izlemek istiyoruz ikisinide çok seviyoruz.

 8. Çok güzel olmuş çok beğendim çok seviyorum şimdiden iki defa izledim yine izleyeceğim. Ama daha da iyi olabilir

 9. Nurcan karakterinden nefret ediyorum. Meryem’in yaptığı bir yanlış olmamasına rağmen neden kendini beğenmiş Nurcan her seferinde kazanıyor. Nurcan’ın Meryem’e oynadığı oyunda neden başarılı oluyor

 10. Dizi çekimlerinin bir bölümü Muğla Karabağlar yaylası evleri ve çiftliklerinde çekiliyor .dizi stil ve konu çevresel planlama güzel ancak kah çekım anında sonrasında kah ön çekim çekımleri esnasında tütekılen gıda içeçek ve obje atıkları uluorta gelişi güzel doğa üstüne bırakılmakta ..çevreye örnek olarak temiz ve düzgün bir atık toplama gerekırken he rşey yollara irim ve kesiklere böğürtlen makı çalılarının arasına sokuşturulmakta ve atılmaktadır ..kendi imkanlarımla temizliyorum ve uyarıda bulundum ..Karabağlar yaylası zemin olarak dere ve sel sularının etkısı altındadır ..biriken sular tazyikli şekilde yayla ucu çayır mevkiinde düden yer altı şelalesine karışmakta ..ege denizinden akdeniz , kızıldeniz umman denizi oradan hint okyanusuna ulaşmakta .hal böyle iken dizi çekim ekıp daha duyarlı olup tükettikleri gıda içeçek kullandıkları eşya paket ve pet bardak vs. atıklarını toplayıp evsel geri dönüşüm birimlerine bırakmalılar ..

  • Çok güzel bir noktaya dikkat çekmişsiniz. Ağzınıza ve elinize sağlık. Başka dünya yok, sahip çıkalım.

  • Ufuk özkan haricinde iyi oyuncular. Ufuk özkan komedi filmleri için iyi bir karakter fakat burda güya şive yapmaya çalışıyor ama hiç olmuyor.Bence normal şehirli gibi konuşsa daha iyi olur. Mehtap Bayri de idare ediyor. Aslında o da pek yapamıyor.Genelde güzel dizi çerezlik yani.

 11. Çok güzel dizi iy gidiyor oyuncu kadronuza başarılar diliyorum iy reytingler diliyorum

 12. Ufuk ozkan TRT ye çok yakışıyor çok efendi bir insan ailece sabırsızlıkla bekliyoruz