Kalk Gidelim Dudu (Sena Çakır) Kimdir ?

Burak 06 Mar 2018 Kalk Gidelim  0

Kalk Gidelim Dizisi Dudu Kimdir ? Gerçek Adı Biyografisi

Trt 1’in sevilen dizisi Kalk Gidelim yeni oyuncularla kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor. Reytinglerde her geçen hafta zirveye yaklaşan dizide 10 Mart Cumartesi günü ismi geçen Dudu karakterini canlandıracak oyuncu merak konusu oldu.

Kalk Gidelim dizisinde Dudu kimdir? Hangi oyuncu canlandıracak ? Merak edenler için sorulara hemen cevap verelim. Kalk Gidelim dizisinde başrolleri Erkan Sever,Ufuk Özkan, Ayça Varlıer, Mehtap Bayri, Kerem Kupacı, Beyazıt Gülercan paylaşıyor. Diziye son olarak Dudu karakterini canlandırmak üzere Sena Çakır katıldı.

Dizinin son bölümünde Haim karakterinin Duduyu Şakire vereceğiz demesiyle Dudu karakteri izleyicilerin çok fazla meraklanmasına sebep oldu. Peki ama Dudu Şakir ile nikah masasına oturacak mı? Bu sorunun cevabını sizlere gelecek haftaki bölümden sonra vereceğiz.

Sena Çakır Kimdir?

1994 Bandırma doğumlu olan oyuncu ilk miss turkey finalisti olarak ortaya çıktı. Celal Bayar Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Jimnastik Antrenörlüğü mezunudur. 170 boyunda ve 52 kg olan oyuncu ilk kariyer deneyimini Azim Kahramanı Ayşe isimli dizisiyle yaşamıştır. Daha sonra Deli Gönül dizisinde konuk oyuncu olarak yer almıştır.

 

Çocukluk Dizisi Oyuncuları Kadrosu (2020)
Barbaros Oyuncuları ve Karakterleri TRT 1 (Güncel Liste)
Kefaret Dizisi Oyuncuları ve Karakterleri 2020 (Fox TV)
Yeni Hayat Dizisi Oyuncuları (Kanal D)

“Kalk Gidelim Dudu (Sena Çakır) Kimdir ?” üzerine 4 yorum

 1. burak dedi ki:

  seni cok ❤❤❤seviyorum

 2. Hasan dedi ki:

  Nasıl güzel değil .maşallah çok güzel

 3. Anonim dedi ki:

  Güzel değil bu kız başka biri gelseymiş keşke

  1. Esra dedi ki:

   Dudu rolünde çok çok başarılı farklı kişilik

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.