Kalk Gidelim 76. Bölüm Özeti 31 Ağustos Cumartesi Fragmanı

Burak 29 Ağu 2019 Kalk Gidelim  0

Kalk Gidelim Bu Hafta 76. Bölüm de Neler Olacak?

76. bölümü ile 31 Ağustos 2019  Cumartesi akşamı saat 20.00’de TRT1 ekranında yer alacak olan Kalk Gidelim dizisinde önemli gelişmeler yaşanacak.

TRT 1 ekranlarında büyük beğeni ile izlenilen, usta oyuncu kadrosu ve güçlü aile hikayesi ile izleyicilerine keyifli anlar yaşatan aile komedi dizisi ‘Kalk Gidelim’ ‘de sular durulmuyor, heyecan dinmiyor.

Sevda ve Şerif’te Ebe Ana Paniği!

Seyfettin, kayın pederinin gelmemesinin keyfini yaşarken, Ebe Ana’nın gelip kapıya dayanmasıyla Sevda ve Şerif şok olur. Dal Ailesi, Şerif’in alıkonulma meselesi üzerine yoğunlaşırken, oğlunu bu şaibeli durumdan kurtarmak için Perihan eve gelir ve Ebe Ana’yı görünce işlerin rengi bir kez daha değişir.

Seyfettin İç Güveysi Şakir’den Kurtulabilecek mi?

Diğer yandan Seyfettin, Şakir’i evden uzaklaştırmak için bir plan yapar ve Sefer ile Şakir’i barıştırmak için türlü yollar denemeye başlar. Mustafa Ali ise kuru meyve işine gelen siparişlerin yoğunluğu üzerine iyice yükselir. Yüklü miktardaki siparişleri karşılamak için köydeki meyve bahçelerinin sahipleriyle anlaşmak ister fakat ondan önce birileri meyveleri toplamaya başlamıştır. Bir yandan meyve bulmaya bir yandan da kendisinden bir adım önde olup işini baltalayan bu kişi kim diye hamleler yapmaya çalışır.

Tüm bunlar olurken Halim ile Badegül, aileden gizli bir takım işler çevirir. Hatice Ana ise bu durumu çok farklı bir meseleye yorumlayacaktır. Halim ile Badegül’ün çocukları olmadığı için tedavi olduklarını düşünür. Oysaki durum Meryem ile ilgilidir. Reytinglerdeki Zirvesini Koruyan ‘‘Kalk Gidelim’’ Tüm Merak Edilenleri ile 31 Ağustos Cumartesi saat 20.00’de TRT1’de!

Kalk Gidelim 76. Bölüm 1. Fragmanı:

Kalk Gidelim 76. Bölüm 2. Fragmanı:

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.