Kalk Gidelim 3. Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak? Yeni Sezon Başlama Tarihi

Burak 18 Tem 2019 Haberler  0

KALK GİDELİM NE ZAMAN BAŞLAYACAK? YENİ SEZON BAŞLAMA TARİHİ

Kalk Gidelim Dizisinin başlama tarihi belli oldu. Yeni Sezon Tanıtım Fragmanı yayınlandı. 

Kalk Gidelim Dizisinin 3. sezonu 17 Ağustos Cumartesi günü ekrandaki yerini alacak. 3. sezondan ilk görüntüler yayınlandı aşağıda ki videodan izleyebilirsiniz.

Kalk Gidelim Ağustos’ta TRT1’de. Kalk Gidelim 3. yeni sezonu 17 Ağustos’ta izleyici ile buluşacak.

TRT1 ekranlarında yayınlanan aile komedisi Kalk Gidelim sezona erken başlayacak. Yayınlanacak yeni bölüm 74. bölümü ile Ağustos ayında seyircisine merhaba diyecek.

Yapımcılığını STAFF Film’in yaptığı, yönetmenliğini Özgür Pak’ın ve senaristliğini Baykut Badem’in üstlenmiş olduğu Kalk Gidelim Dizisi 1 haziran 2019 da sezon finali yaptıktan sonra yeni 3. sezonun ne zaman başlayacağı merak ediliyordu. Yayınlanan Fragman ile Kalk Gidelim yeni sezonun Ağustos ayında başlayacağı belli oldu.

 

 

Başrollerini Ufuk Özkan, Erkan Sever, Ayça Varlıer, Mehtap Bayri, Emin Gürsoy, Aslı Omağ, Kerem Kupacı, Kerim Yağcı, Onur Seyit Yaran, Can Kıran, Alper Saylık, Yıldız Kültür, Beyazıt Gülercan, Nalan Yavuz ve Füsun Kostak gibi önemli oyuncuların paylaştığı sevilen ege dizisinin yeni sezonu 2019 Ağustos ayında 74. bölümü ile  başlıyor. Kalk Gidelim yeni sezon tanıtımı yayınlandı 74. Bölüm yayın tarihinin yeni sezon olduğu açıklandı.Kalk Gidelim 2019 2020 yeni sezonu ise Ağustos 2019 da başlayacak. Ağustos 2019 Kalk Gidelim dizisi için yeni sezon tarihi olacaktır.

Kalk Gidelim Yeni Sezon Ne Zaman Başlıyor? Dizinin başlama tarihi yeni sezon için Ağustos 2019 Kalk Gidelim Yeni 3. Sezon Tarihi Ağustos 2019 başlayacak.

 

Kalk Gidelim Ağustos’ta TRT1’de.

 

 

Kalk Gidelim 3. Sezon 17 Ağustos 2019 da Başlıyor

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.