Kalbimin Sultanı Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri

Burak 25 Tem 2017 Haberler  0

Osmanlı Sarayı’nda geçen bir romantik komedi olayını konu alan ‘Kalbimin Sultanı’ dizisinin erkek başrol oyuncusu Ali İhsan Duru olarak açıklandı. Kalbimin Sultanı dizisi kadın başrol oyuncu olarak ise Rus oyuncu Alexandra Nikiforova ile anlaşma sağlandı. Bu durumda Rus oyuncu Alexandra Nikiforova ile Ali İhsan Duru Kalbimin Sultanı dizisinde Star Tv ekranlarında ilk defa partner olacak ve romantik komedi tadında aşk yaşayacak.

Osmanlı Polisiyesi ve Filinta gibi dizilerin bazı bölümlerini çeken Amerikalı ünlü yönetmen Bobby Roth’un Kalbimin Sultanı isimli dizide de aynı şekilde yönetmen koltuğunda oturması bekleniyor.

Kalbimin Sultanı Oyuncuları

Alexandra Nikiforova(Anna)

Çok ünlü olmayan bir Rus oyuncudur.

Ali İhsan Duru(Mahmut)

1984 yılında Ankara’da dünyaya gelen Ali İhsan Duru 33 yaşındadır. Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Maliye bölümü mezunudur. Daha sonra oyunculuk eğitimi alarak Lale Devri dizisi ile sektöre girenAli İhsan Duru son olarak Şahane Damat ve Aşk Zamanı dizilerinde baş rol olarak yer almıştır.

Emel Çölgeçen(Esma Sultan)

Son olarak Poyraz Karayel’de yer aldı

 Itır Esen(Esma Sultan’ın Annesi)

Kalbimin Sultanı Dizisi Tanıtım Fragmanı

fragman şuanda yayınlanmadı

 

Filinta’nın yapımcılarından Burhan Özkan’ın yapımcısı olduğu Kalbimin Sultanı Osmanlı Sarayında geçen olayları Romantik Komedi tarzında anlatıyor.Kalbimin Sultanı isimli dizi ile ilgili olarak sürpriz isimlerle görüşmelerin devam ettiği gelen bilgiler arasında.

Star TV’de yeni sezonda yayınlanacak olan Kalbimin Sultanı isimli dizinin ne zaman yayınlanacağı ve oyuncu kadrosu henüz netleşmedi. Dizi ile ilgili olarak yapılan güncellemeleri buradan paylaşmaya devam edeceğiz.

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir