Kalbimin Sultanı Dizisi Oyuncuları Konusu ve Karakterleri

Burak 18 Haz 2018 Kalbimin Sultanı  0

Star TV’nin romantik komedi türünde ekranlara getireceği yeni dizinin ismi ”Kalbimin Sultanı” olarak açıklandı.

Osmanlı Sarayı’nda geçecek dizinin yapımcılığını daha önceden Filinta’nın yapımcılığını yapan Burhan Özkan üstleniyor. Aynı şekilde Filinta’nın yönetmenliğini yapan ünlü yönetmen Bobby Roth ise yönetmen koltuğunda oturacak. Cast çalışmaları devam eden dizinin oyuncu kadrosunda sürpriz isimlerle görüşmeler sürüyor.

Yeni dizi Kalbimin Sultanı 13 Haziran Çarşamba akşamı saat 20:00’da Star Tv’de.

 

Konusu; Osmanlı hükümdarı Mahmud ile özgürlüğüne düşkün Rus kızı Anna’nın hikayesinin anlatan Kalbimin Sultanı dizisinde Osmanlı Sarayı’nın haremine Rus muhbiri olarak girmek zorunda kalan Anna, içine düştüğü masalsı aşkın ellerine düştüğünün henüz farkında değildir.

Kalbimin Sultanı Oyuncuları

Ali Ersan Duru (2. Mahmut),

19 Eylül 1984 Ankara doğumlu oyuncu Osmangazi Üniversitesi Maliye Bölümü mezunudur. Osmangazi Üniversitesi Tiyatro Topluluğu’nda çalışmaya başladıktan kısa bir süre sonra Şahika Tekand Stüdyo Oyuncuları’nda Tiyatro eğitimi aldı. Daha önceden Başrolde Aşk, Hayat Devam Ediyor, Bugünün Saraylısı, Aşk Zamanı ve Şahane Damat’ın kadrosunda yer almıştır.

Alexandra Nikiforova (Anna),

16 Şubat 1993 Rusya doğumlu oyuncu profesyonel oyunculuk kariyerine Rus yapımı Otpusk po raneniju adlı projeyle başlamıştır. Kumir, Doktor Richter ve Leningrad adlı projelerde rol alan Rus güzel oyuncu ülkemizde ilk defa bir dizide başrolde yer alacak.

 

Taner Rumeli (Silahtar Ağası Musa Ağa);

Usta oyuncu 8 Nisan 1985 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. Başarılı oyuncuyu en son Fox ekranlarında yayınlanan İnadına Aşk dizisinde izlemiştik.

Emel Çölgeçen (Esma Sultan),

9 Temmuz 1976 İstanbul doğumlu oyuncu Akademi İstanbul Tiyatro Bölümü mezunudur. 2004 yılında dönemin başarılı dizisi Aliye ile oyunculuk hayatına adım atmıştır. Daha sonra Sağır Oda, Kara Duvak, Gece Gündüz, Arka Sokaklar, Geniş Aile, Böyle Bitmesin, Sultan, Poyraz Karayel ve Kırlangıç Fırtınası gibi dizi projelerinde rol almıştır.

 

Tansel Öngel (Namık Paşa),

24 Eylül 1976 Gaziantep doğumlu oyuncu Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunudur. Deneyimli oyuncu daha önceden Güz Yangını, Bu Kalp Seni Unutur mu?, Geniş Aile, Kılıç Günü, Muhteşem Yüzyıl, Benim İçin Üzülme, Yaz’ın Öyküsü ve Kanıt gibi dizi projelerinde rol almıştır.

 

Beste Kökdemir (Bezmi-i Alem),

29 Ağustos 1993 Sinop doğumlu genç oyuncu Haliç Üniversitesi Moda Tasarım Bölümü mezunudur. Daha önceden 7 Yüz, Muhteşem Yüzyıl: Kösem, Not Defteri, Çıplak Gerçek ve Poyraz Karayel’in kadrosunda yer almıştır.

 

Ötüken Hürmüzlü (Fettah),

1 Ocak 1974 Ankara doğumlu oyuncu Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü mezunudur. En son Beni Affet adlı televizyon dizisinde rol alan deneyimli oyuncu daha önceden Firar, Köprü ve Bizim Evin Halleri’nin kadrosunda yer almıştır.

 

Tuncer Salman (Halit Efendi),

1 Ocak 1965 Uşak doğumlu oyuncu Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü mezunudur. Profesyonel oyunculuk hayatına Vizontele ile başlayan deneyimli oyuncu daha sonra Beşik Kertmesi, Gelin, Düşler ve Gerçekler, Organize İşler, Hokkabaz, Annem, Kurtlar Vadisi Pusu, Kördüğüm ve Dayan Yüreğim gibi projelerde rol almıştır.

Şamil Kafkas,

1 Ocak 1976 Trabzon doğumlu oyuncu Atatürk Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi mezunudur. Daha önceden Barda, Ezo Gelin, Destere, Melekler Korusun, Keşanlı Ali Destanı, Ulan İstanbul, Yedikule Hayat Yokuşu ve Hayat Bazen Tatlıdır gibi projelerde yer almıştır.

 

Itır Esen,

17 Aralık 1955 İstanbul doğumlu Türk sinema oyuncusu daha önceden Yeditepe İstanbul, Aliye, Çemberimde Gül Oya, Arka Sokaklar, Doktorlar, Deli Saraylı, Mavi Kelebekler, Fatih-Harbiye, Gamsız Hayat, Kördüğüm ve Bir Deli Sevda gibi dizilerin kadrosunda yer almıştır.

 

Hiç Benzer Yazı Bulunamadı Malesef :(

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.