Kalbimdeki Deniz Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Güncelleme 3 Eylül

Kalbimdeki Deniz yeni sezon başlama tarihi yeni sezona bir hata kala açıklandı. Kalbimdeki Deniz dizisi 9 eylül cumartesi günü 35. bölümü ile bomba gibi bir yeni sezona başlayacak. Kalbimdeki Deniz dizisinin 35. bölümü internette çıkan haberlere göre 9 eylül 20:00 da Fox Tv’de olacak. Hayranlarına duyurulur. 

Güncelleme: 14.08.2017
[saritext]Kalbimdeki Deniz dizisi 2017 2018 yeni sezon tanıtım fragmanı yayınlandı; Kalbimdeki Deniz yeni sezon tanıtım fragmanında Deniz’in çocukları ve Mirat arasında bir seçim yapmak zorunda kaldığı; ve çocukları ile Alihan’ı seçtiği görülüyor. İşte fragmandan ilk görüntü.[/saritext]

Kalbimdeki Deniz 25. bölümü ile 2017 2018 yeni sezonunun da çok yakında Fox Tv ekranlarında olacak.

Kalbimdeki Deniz dizisi 34. bölümü ile 17 haziran cumartesi akşamı sezon finali yaparak ekranlara veda etti. Peki Kalbimdeki Deniz dizisi 35. bölüm ne zaman yayınlanacak? İşte detaylar.

Kalbimdeki Deniz dizisi için Fox Tv ve Pastel Film yeni sezon anlaşmasına imza attı. Kalbimdeki Deniz dizisi 2. sezonu ile 2017 2018 yeni sezonunda da izleyicisi karşısında olmaya devam edecek. Yayınlanmaya başladığı 22 ekim 2016 tarihinden beri her bölümü ile izlenme rekorları kıran Kalbimdeki Deniz dizisi yeni sezon onayını almayı çoktan hak etmişti.

Başrolllerinde Kutsi ve Özge Özberk’in yer aldığı Kalbimdeki Deniz dizisi 17 haziranda yaptığı sezon finali sonrasında izleyicisinden kısa süreliğine müsaade istedi. Zira Kalbimdeki Deniz dizisi oyuncuları Şanlıurfa’da başladıkları yolculuğa yaklaşık 9 ay sonra İstanbul’da nokta koydu. Çok başarılı bir sezon geçiren Kalbimdeki Deniz set ekibi güzel bir tatili hak ettiği.

Kalbimdeki Deniz dizisi oyuncuları verilecek veda yemeğinin ardından tatile çıkacak. Kalbimdeki Deniz dizisinin 2. sezona ne zaman başlayacağı kesin olarak şuanda belli değil; ancak Fox Tv Kalbimdeki Deniz dizisini sezona erken başlatarak rakiplerinin önüne geçmeyi planlayacaktır.

Kalbimdeki Deniz yeni Sezon Başlama Tarihi

Kalbimdeki Deniz dizisi çok yüksek ihtimalle 16 eylül 2017 cumartesi günü 2. sezonu ile izleyicisi karşısında olacaktır; ancak dizilerin günleri ile ilgili ayarlamalar sebebi ile bir hafta da gecikebilir; ancak Kalbimdeki Deniz dizisi cumartesi akşamları izleyicisi ile olmaya devam edecek gibi.

Kalbimdeki Deniz oyuncuları yeni sezon için ağustos ayı sonunda tekrar buluşacaklar; ancak yeni sezon başlama tarihi sadece çekimler değil aynı zamanda kanal ile de ilgili. Net bir tarih açıklandığında sayfamıza eklenecektir.

Kalbimdeki Deniz 35. Bölüm Yeni Sezonda Neler Olacak?

Bilindiği üzere Kalbimdeki Deniz  dizisinin 10 haziran cumartesi günü yayınlanan sezon finali bölümünde Alihan İstanbul’a dönmüş ve kızı Ece’nin karşısına çıkmıştır. Ece ise Mirat ile annesi Deniz’in bir aşk yaşadıklarını öğrenir ve yıkılır.

Diğer taraftan Şebnem artık Alihan ile birlikte anne olma şansını da kaybetmiştir. Şebnem için artık yaşamanın da bir anlamı yoktur. Şebnem intihar eder Alihan’ın karşısında. Bu hamlesi ile ya Alihan’ı geri kazanacaktır yada sonsuza dek yok olacaktır.

Kalbimdeki Deniz Yeni Sezon 2. Tanıtım Fragmanı

Kalbimdeki Deniz Yeni Sezon 1. Tanıtım Fragmanı

dizibilgi google play

Kalbimdeki Deniz Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak? (4 Yorum)

  1. kalbimdeki deniz on numara on yıldız sizi çok seviyoruz yeni dönemde de başarılar diliyoruz durmak yok yola devam heyecanla bekliyoruz