Kalbimdeki Deniz Şebnem Öldü mü? Şebnem AYDEMİR Ayrıldı mı?

Kalbimdeki Deniz dizisi 34. bölümü ile 17 haziran cumartesi akşamı sezon finali yaparak ekranlara veda edecek. Kalbimdeki Deniz dizisi başarılı bir sezonun ardından 2. sezon onayını aldı. Peki [saributon]Kalbimdeki Deniz yeni sezon[/saributon] ne zaman başlayacak? Detaylar için tıklayınız.

Kalbimdeki Deniz dizisinin sezon finali bölümünde Alihan Şebnem’in kendisine oynadığı oyunları öğrenir ve önce ailesine geri kavuşmayı sonrasında ise Şebnem’e akıl hocalığı yapan Hülya’dan intikam almayı planlar; ancak Alihan geri döndüğünde hiç bir şeyin eskisi gibi olmadığını fark eder.

İstanbul’a dönen Alihan’ın tüm oyunlarını öğrendiğini anlayan Şebnem rahiminin alınması ile artık anne olmasının imkansız olduğunu anlar.  Şebnem Alihan’ı da kaybederse her şeyin kendisi için biteceğini düşünür ve intihar eder. Şebnem araba ile denize uçar ve canına kıymak ister. Alihan ise Şebnem’i kurtarmak için denize atlar.

Kalbimdeki Deniz Şebnem Ölecek mi?

Kalbimdeki Deniz dizisinin 2. sezonunda Alihan karısı Deniz’i Mirat’ın elinden tekrar geri alarak esli çocuklu mutlu ailesine kavuşmak ister ancak Deniz ve Mirat aşkı ile Şebnem Alihan’ın hedeflerine ulaşmasını engellemeye çalışır.

Kalbimdeki Deniz dizisinin yeni sezonunda Şebnem olmadan dizinin tadı çıkmaz. Bu nedenle Kalbimdeki Deniz dizisinin 2. sezonunda Şebnem’i Alihan denizden çıkarak ve kurtacaktır.

Şebnem AYDEMİR Kalbimdeki Deniz Dizisinden Ayrıldı mı?

Kalbimdeki Deniz dizisinin 35. bölümü 2017 2018 yeni sezonunda ekranlara gelecek. Benim tahminim Şebnem AYDEMİR yeni sezonda Kalbimdeki Deniz dizisi ile ekranlarımızda olmaya devam edecektir. Bu konu ile ilgili Şebnem AYDEMİR’den veya başka bir tüyo geldiğinde sayfamıza eklenecektir.

Kalbimdeki Deniz 17 Haziran Sezon Finali Fragmanı

dizibilgi google play