Kalbimdeki Deniz Nevin (Dilşad Bozyiğit) Kimdir ? Psikolog Nevin Dönmez

Kalbimdeki Deniz Dizisi Nevin Kimdir ?

Pastel Film’in yapımcılığını üstlendiği Fox Tv’nin sevilen dizisi Kalbimdeki Deniz oyuncu kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor. Bir süredir ekranlardan uzak kalan başarılı oyuncu Dilşad Bozyiğit , Kalbimdeki Deniz dizisi ile ekranlara dönmeye hazırlanıyor. Dilşad Bozyiğit dizide Psikolog Nevin Dönmez karakterini canlandıracak. Dizide Deniz Ece’yi terapi alması konusunda ikna etmesinin ardından Psikolog Nevin ve oğlu Ömer senaryoya dahil oluyor.

Dilşad Bozyiğit Kimdir ?  Yaşı Boyu Kilosu

11 Ekim 1977 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde Tiyatro bölümünü tamamlamıştır. Döneminin en çok sevilen dizilerinden olan Yedi Numara isimli dizideki Canan karakteri ile dizi kariyerine başlamıştır. Daha sonra Kanal D ekranlarında yayınlanan Kurşun Yarası isimli dizide yer almıştır.

Parmaklıklar Ardında isimli dizide canlandırdığı Özge karakteri ile büyük beğeni toplamıştır. Ardından 2011 yılında ekranlara gelen Anneler ve Kızarı dizisindeki Pınar karakteri ile kariyerini sürdüren oyuncu bu projenin ardından uzun süredir dizi sektöründe yer almamıştır. 2011 yılından beri ara verdiği dizi kariyerine Kalbimdeki Deniz dizisi ile dönüş yapacak olan oyuncu 2016 yılında Rüya adlı sinema filmi ile beyaz perde de boy göstermiştir.

 

dizibilgi google play