Kalbimdeki Deniz Mirat Ölecek mi ? Mirat Vuruldu mu ?

Kalbimdeki Deniz Dizisi Mirat Ölecek mi ?

Sevilen dizi Kalbimdeki Deniz’de 13 Ocak Cumartesi heyecanlı sahneler yaşandı. 52. Bölümün sonunda Alihan , Murat’ın kafasına silahı dayadı. Mirat ve Deniz’i bir arada düşündükçe kıskançlıktan deliye dönen Alihan yıllardır karsı olmuş bir kadını başka bir erkekle düşünememektedir. Mirat’ı öldürmeden önce Deniz’e zorla sahip olmayı bile deneyen Alihan bunda başarılı olamamıştı.

Deniz ile eski mutlu günlere dönme hayali kuran Alihan tek çarenin Mirat’ı ortadan kaldırmak olduğunu düşünmektedir. Sonunda onu yakalamayı başarır ve silahını çekerek ateşler.  Peki Mirat öldü mü ?

 

mirat kafasına silah dayanırBaşrolde Mirat karakterini canlandıran Kutsi’nin diziden ayrıldığı ile ilgili hiçbir haber yok. Yani Mirat ölmeyecek.  Alihan büyük ihtimalle mirat’ı vuramayacaktır. Zira kafasını dayadığı silahı ateşlerse Mirat’ın hayatta kalması olası değil. Mirat’ın yapacağı bir hareket ile Alihan’dan kurtulması muhtemeldir.

Kalbimdeki Deniz

Oğlunu polis eşliğinde Deniz’in elinden alan Alihan’ın asıl amacı oğlunu Mirat ve Denizden uzaklaştırmak değildir. Deniz’i kazanmak istemektedir. Fakat yaptığı bu hareketler onu sadece Deniz’in nefret etmesine neden olmaktadır. Bu edenle Alihan’a ders vermek isteyen Mirat ise tehlikenin ortasında kalmıştır. Bakalım Mirat bu durumdan nasıl kurtulacak. Sizlerde tahminlerinizi yorum kısmında belirtmeyi unutmayın.

Kalbimdeki Deniz 53. Bölüm Fragmanı

dizibilgi google play

Kalbimdeki Deniz Mirat Ölecek mi ? Mirat Vuruldu mu ? (1 Yorum)