Kalbimdeki Deniz Kıvanç Kılınç Kimdir?

Çok varlıklı bir kadınken kocasının hiç bir iz bırakmadan ayrılmasıyla iki çocuğu ve yaşlı babasıyla ortada kalan Deniz ile onlara sahip çıkan Mirat’ın aşkını konu alan Kalbimdeki Deniz Cumartesi akşamları 20.00’de Fox TV ekranlarında bizlerle olmaya devam edecek.

Bu hafta Kalbimdeki Deniz dizisine yeni bir oyuncu daha dahil olacak.Mirat’ın at çiftliğinde çekildiği fotoğrafı “Rol arkadaşım Siyah İnci. 35 yaşında. Benle yaşıt” notuyla paylaşan oyuncu Kıvanç Kılınç bu hafta diziye dahil olacağının ipuçlarını vermiş oldu.Ayrıca Kıvanç Kılınç ayrıca yeni dizisiyle ilgili olarak “SA. Şimdiye kadar oynadıklarıma hiç benzemeyen bir rolle Kalbimdeki Deniz dizisindeyim. Seyretmeyen gendi gaybeder…” açıklamasını yaptı.

Kalbimdeki Deniz Kıvanç Kılınç Kimdir?

Kalbimdeki Deniz dizisinde oyuna dahil olan  Kıvanç Kılınç 19 Ağustos 1982 yılında Isparta’da dünyaya geldi.Seslendirme çalışmaları da yapan oyuncu 35 yaşındadır.  Kıvanç Kılınç Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesi Oyunculuk Bölümü mezunudur. Bizim Evin Halleri, Kız Takımı, Yer Gök Aşk, Muhteşem Yüzyıl, Kaçak, Diriliş Ertuğrul, Ulan İstanbul gibi dizilerde oynayan Kıvanç Kılınç 1.84 boyunda 79Kg ağırlığındadır.İleri derecede ingilizce bilmektedir.

Kalbimdeki Deniz Kıvanç Kılınç İnstagram Adresi

https://www.instagram.com/kilinckivanc/

 

Kalbimdeki Deniz Kıvanç Kılınç Kimdir? (1 Yorum)