Kalbimdeki Deniz Güzin Kimdir ? Gerçek İsmi Nedir ?

Fox TV’de cumartesi akşamları seyircisiyle buluşan Kalbimdeki Deniz dizisine yeni bir oyuncu daha dahil oluyor. Diziye dahil olacak olan isim Güzin karakterini canlandıracak olan Deniz Gökçer olacak. Kalbimdeki Deniz dizisinde Güzin olarak hayat bulacak olan karakterimiz Deniz’i seven Kıvanç Kılınç’ın canlandırdığı Artun karakterinin annesi.

Kalbimdeki Deniz Deniz Gökçer Kimdir ?

Ünlü oyuncu Deniz Gökçer 1945 yılında Ankara’da dünyaya geldi. Meliha ve Cüneyt Gökçer çiftinin çocukları olan Deniz Hanım Ankara Devlet Konservatuarı’nın bale bölümünde altı yıl bale eğitimi aldıktan sonra Ankara Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü’nün açtığı sınava girerek devam ettiği Konservatuarın Tiyatro Yüksek Bölümden 1965 yılında mezun olmuştur. Ünlü oyuncu 1966 yılında oynadığı Kireçli Bahçe oyunu ile tiyatro hayatına başladı. Sayısız tiyatro oyunu ve filmde oynayan oyuncu son olarak Kalbimdeki Deniz filminde Güzin karakteriyle karşımızda olacak.

Daha önce Kara Melek , Baba Evi. Aşka Sürgün ve Unutulmaz dibi dizilerde rol alan Deniz Gökçer dizinin 11 Mart Cumartesi günü yayınlanacak olan 20.bölümünde kadroda yer alacak.Cumartesi günleri Fox TV’de yayınlanan Kalbimdeki Deniz’in yapımcılığını Pastel Film üstlenirken senaryosu ise Funa Çetin tarafından yazılıyor. Özge Özberk, Kutsi, Yeşim Ceren Bozoğlu, Devin Özgür Çınar, Hakan Eratik, Sebahat Kumaş, Hakan Vanlı gibi oyuncuların kadroda yer aldığı Kalbimdeki Deniz Çok zengin bir hayat yaşarken her şeyini kaybeden Deniz ve çocukları ile onları himayesine alan Mirat’ın hayatlarını anlatıyor.

READ  Kalbimdeki Deniz 12 Kasım Özet Fragman

Kalbimdeki Deniz Güzin Kimdir ? Gerçek İsmi Nedir ? (1 Yorum)