Kalbimdeki Deniz Fikriye’nin Kocası Tutgut Kimdir?

Kalbimdeki Deniz dizisine bir yeni oyuncu daha katıldı. Hepsi 1, Hayatımın Rolü ve Altındağlı gibi diziler ile izleyici karşısına çıkan Kubilay Penbeklioğlu Kalbimdeki Deniz dizisinde Fikriye karakterinin kocası Turgut karakterine hayat verecek.

Fikriye karakteri dizide Deniz karakterinin başının balası olmaya devam edecek. Kutsi’ye aşık olan Fikriye kocasının mahalleye geri gelmesi ile kabusu yaşar. Kızı Figen için ve karısı Fikriye için mahalleye dönen Fikriye’nin kocası Fikriye ile tekrar beraber olmaya çalışacak.

Peki Kalbimdeki Deniz dizisinde Fikriye’nin kocası Turgut rolüne hayat veren  Kubilay Penbeklioğlu  kimdir? İşte detaylarkalbimdeki-deniz-kubilay-penbeklioglu

Turgut eve geri döner dönmez Mirat’ın evine geri geldiği öğrenir. Fikriye’nin daha önceden Mirat’a olan tutkusunu bilen Turgut bu durumdan rahatsız olur. Evde Mirat’a ait fotoğrafları gören Turgut deliye döner ve Fikriye’yi döver.

Kubilay Penbeklioğlu Kimdir

1967 yılında Ankara’da doğan  Kubilay Penbeklioğlu 49 yaşındadır. Ankara Üniversitesi Dil-Tarih ve Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümü Oyunculuk bölümünden mezun olmuştur. Asıl mesleği tiyotrodur. Ankara Devlet Tiyatrosu ve TRT Kurumu’nda oyuncu olarak yer aldı. Son olarak Galip Derviş ve Alemin Kralı gibi dizilerde rol almıştır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Kalbimdeki Deniz Güzin Kimdir ? Gerçek İsmi Nedir ?