Kalbimdeki Deniz Fatih kimdir? (Temmuz Yıldız)

Burak 09 Eyl 2017 Kalbimdeki Deniz  0

Kalbimdeki Deniz dizisinin yeni sezonunda diziye Temmuz Yıldız dahil oldu.   9 eylül de yeni sezonu ile izleyicisi karşısına çıkan Kalbimdeki Deniz dizisinde Mirat ve Raşel’in oğlu karakterine hayat verecek Temmuz Yıldız dizinin tehlikeli tipleri arasında yer alacak.

Kalbimdeki Deniz Fatih kimdir?

Fatih  Mirat ve Raşel’in yıllar önce yaşadığı bir yasak ilişkiden yanlışlıkla olan bir çocuktur. Görsel sanatlar mezunu. olan Fatih babası Mirat’a ulaşmak için Deniz’in kızı Ece’ye yaklaştı. Fotoğrafçılık yaptığını söyleterek Ece’nin fotoğraflarını çeken Fatih’in kafasında bin bir tilki dolanıyor; ancak size bir sürpriz verelim  Kalbimdeki Deniz dizisinde Ece ve Fatih aşkı başlayabilir.

Temmuz Yıldız Kimdir?

Temmuz Yıldız 1989 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir ve 28 yaşındadır. İzmir Ekonomi Üniversitesi – Medya ve İletişim Bölümü mezunudur. Kanıt dizisi ile başladı oyunculuk serüvenine Behzat Ç dizisi ile devam etmiştir. Hayat Bazen Tatlıdır Tarhan karakterini canlandırınca ünlü olmayı başarmıştır. Pis Yedili, Güneşin Kızları ve Paramparça dizilerinde de küçük rollerde bulunmuştur.

Kalbimdeki Deniz Nevin (Dilşad Bozyiğit) Kimdir ? Psikolog Nevin Dönmez
Kalbimdeki Deniz Özgür (Can Albayrak) Kimdir ?
Kalbimdeki Deniz Mirat Ölecek mi ? Mirat Vuruldu mu ?
Kalbimdeki Deniz Yosef Öldü mü ?

“Kalbimdeki Deniz Fatih kimdir? (Temmuz Yıldız)” üzerine 1 yorum

  1. bilge dedi ki:

    temmuzun yen dizisi hayırlı olsun yeni karakterine cuk oturmuş onun sayesinde bu diziye başladım ben inş. fatih ece aşkı başlar 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.