Kalbimdeki Deniz Aydan Şener Kimdir ? Kimi Canlandıracak

Kalbimdeki Deniz dizisine iddialı oyuncular gelmeye devam ediyor. Fox TV’de yayınlanan Kalbimdeki Deniz dizisine sürpriz bir isim daha dahil oldu.

Kalbimdeki Deniz dizisine herkesin tanıdığı ve bir çok hayranı bulunan Aydan Şener dahil oldu.Küçük Ağa ve Çalı Kuşu dizileriyle 80’li yıllara damgasını vuran Aydan Şener Türk halkının kalbinde taht kurmuştu. Aydan Şener dizinin ana karakterlerinden biri olacak.

Kalbimdeki Deniz dizisinde Deniz’in kızı olan Ece ve ayakkabıcının oğlu Mustafa arasında aşk yaşanmaktadır. Ancak Mustafa’nın annesi yoktur. Ayakkabıcı Mehmet’in oğlu Mustafa yıllar sonra annesi ile karşılaşır. Karşılaştığı annesinin onu bebekken terk ettiğini düşünmektedir. Güzelliği ile dillere destan olan Annesi Aydan Şener olacak.

Esaretim Sensin Aydan Şener Kimdir ?

Esaretim Sensin dizisinde ayakkabıcı Mustafa’nın yıllar sonra kavuştuğu annesini canlandıracak olan Aydan Şener 1 Mart 1963 yılında Kilis’te dünyaya geldi. 54 yaşındaki yıldızımız 1981 yılında Türkiye güzeli seçildi. Oyunculuğa ise 1983 yılında Küçük Ağa dizisiyle başladı. O filmdeki başarısı çok konuşuldu.

1983 yılında evlenen Aydan Şener’in bu evlilikten Ecem isminde  bir kızı oldu. Ancak 1991 yılında eşinden ayrıldı. Şu anda ise evli değil.  “İki Kız kardeş”, “Gül ve Diken”, “Zühre”, “Gölge  Çiçeği”, “Tutku”, “Hicran”, “Ay Işığında Saklıdır”, “Kumru”, “Bir Aşkın Bittiği Yer”, “Yüzleşme”, “Hüznün Yüzü”, “Ah Nalan Ah”, “Nefes Alamıyorum gibi sayısız  dizi ve filmlerde oynadı. Son olarak Hekimler adlı dizi filmde rol almıştır.

Kalbimdeki Deniz Aydan Şener Kimdir ? Kimi Canlandıracak (2 Yorum)

  1. İlgiyle izliyorum dizi oyuncularının başarılarını diliyorum keşke hiç bitmese emeği geçen herkeze teşekkür ediyorum

  2. Pek film takip etmem ama Kalbimdeki Deniz dizisi ve filndeki her bir karakter gerçekten çok bsşarılı. Cumartesileri iple çekiyorum. Emeği geçen herkese teşekkürler