Kalbimdeki Deniz 45. Bölüm Fragmanı 18 Kasım Özeti

Kalbimdeki Deniz 45. Bölüm Özeti Yayınlandı. Kalbimdeki Deniz 18 Kasımda neler olacak neler yaşanacak ?

Turgut’ın sadece 20 bin tl ye büyük bir suçun altına girdiğini kabullenemeyen Fikriye daha fazla para almak için Alihan’a şantaj yapar. Şirzat Diyar ve Serdemin gelmesiyle yapacağını yapar. Deniz’e bıraktığı para içinse Alihan çok pişman olacaktır. Konağı geri almak için uğraşacak olan Deniz amacına ulaşacaktır. Bu olaydansa Mirat habersiz kalacak. Nişanlılıklarının sonlarındaki Mustafa ve Ece için ise ayrılık her an gelebilir.

18 Kasımda heyecan tüm hızıyla sürerken, Aliha’ın planları Deniz’i neredeyse ölümüne neden olduğundan Alihan geri adım atmak durumunda kalmasına neden olacak. Şirzat’ın, Serdem ile Diyar’ın izini bulmasıyla acaba büyük yüzleşme gerçekleşecekmidir ?

Dizide geçtiğimiz günlerde Alihan’ın emri ile Turgut çiftlikteki kafeyi yakmış fakat içeride Deniz olduğundan habersizdi. Kaçmaya çalışan Deniz kafasına aldığı darbeyle yerde kalmıştı. Çiftliğe Deniz’i almaya gelen Mirat yangını görünce Deniz’i alevlerin arasından kurtarmış ve Aliha’ın planı ters teperek Mirat’ın işine yaramıştı.

Kocasının cebinde bidon kapakları bulan Fikriye şüphelenmeye başlamış kocasının Alihan’la yakın ilişkisinin altında başka şeyler olduğunu anlamıştı. Şirzat tatil bahanesiyle Civan’a haber vermişti. Planları adım adım işlemekteydi. Özlem2in apır laflarını kaldıramayan Şirzad, Özlem’in kafasına vurarak darp eder ve yaralar. Şirzad, Özlem’i vurmaktan vaz geçerek olay yerinden kaçmıştı.

45. Bölüm Fragmanı Henüz yayınlanmadı. Fragman Yayınlandığında Bu sayfada güncellenecektir.

 

dizibilgi google play

Kalbimdeki Deniz 45. Bölüm Fragmanı 18 Kasım Özeti (3 Yorum)