Kalbimdeki Deniz 3 Aralık Cumartesi Özeti 7. Bölüm Fragmanı

Kalbimdeki Deniz 3 Aralık Cumartesi 7. Bölüm ile Fox TV ekranlarında olacak. Kalbimdeki Deniz 3 Aralık Cumartesi 7. Bölümünde Hülya’nın Deniz’e iş bulma bahanesi ile eski arkadaşlarının partisine hizmetçi olarak göndermesi olay olacak.

Kalbimdeki Deniz 3 Aralık Özeti

Fikriye’nin Eşi Turgut elindeki bıçakla öldürmek ister ancak Fikriye son anda Mirat’a sığınmak, yardım istemek için kapısına koşar. Ancak kapıyı Mirat değil Deniz açmıştır. Her ne kadar bir birlerine konuşmasalar da Deniz Fikriye’nin durumunu görünce hemen eve alır. Fikriye’nin kocası Turgut’un karşısına çıkar. Yaptığı hareketin yanlış olduğunu söyleyip kendisini siper eder.

kalbimdeki-deniz-3-aralik-resmi

Fikriye Deniz’in yaptığı iyilik karşısında artık yaptıklarına son vermesini beklenirken tam tersini yapar. Deniz onu kocası öldürmek üzere iken kurtarsa da Mirat gözündeki değeri daha da büyüdüğünü düşünerek Deniz’e karşı kin ve nefreti daha da artar. İlk attığı iftiradan sonra yeniden Fikriye Deniz’i Mirat’ın evinden göndermek için yeni oyunlarını oynamaya devam edecek.

kalbimdeki-deniz-3-aralik-resmi1

3 aralıkta ekranlara gelecek 7. Bölümde en büyük olay ise Hülya’nın dost gibi görünüp Deniz’e iş bulma bahanesi ile partide bayan garson olarak çalışmaya gönderdi. Deniz söylenen adrese gidip çalışmaya başlayacak. İlerleyen vakitte davetliler gelince Deniz’in eski ve zengin arkadaşları olduğunu görünce partiyi terk edip soluğu Hülya’nın yanında alacak. Deniz Hülya’dan hesap sorsa da Hülya her zamanki tavırları ile üste çıkmayı başaracak.

kalbimdeki-deniz-3-aralik-resmi2

Diyar yani Esma ise sahte evliliğini gerçek gibi gösterme çabasına devam edecek. Ancak Kalbimdeki Deniz 3 Aralık’ta ekranlara gelecek 7. bölümde Ece Diyar’ın büyük yalanını ortaya çıkarabilecek bir görüntüye şahit olacak. Mirat’ın ayrı bir yatakta yattığını gören Ece Diyar’ın yakın takibine girecek. Ece eğer gördüğünü söylerse Diyar’ın evin hanımı rolü de bittiği anlamına gelir. O sebeple Diyar elinden geleni yapacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Kalbimdeki Deniz 10 Kasım Fragmanı Deniz Tutuklanacak mı 8. Bölüm

Kalbimdeki Deniz 3 Aralık 7. Bölüm Fragmanı