Kalbimdeki Deniz 26 Kasım Fragmanı ve Özeti

Kalbimdeki Deniz 26 Kasım Fragmanı ve Özeti

kalbimdeki-deniz-26-kasim-resmi2

Kalbimdeki Deniz bir önceki bölümde Deniz ve ailesi Fikriye’nin mahalleliyi kışkırtmış ve mahalleli o gazla Mirat’ın evini basmış Deniz’in babası kafasından yaralanmış ve Ece de arada kalarak hırpalanmıştı. Hülya ise Fikriye’den kalır yanı yok. Deniz’in hamile olduğunu Alihan öğrenirse geri dönecek ve Deniz’in düştüğü durumu görecek. Buna engel olmak için her fırsatta Deniz’in çocuğu aldırması yönünde baskı yapmaya çalışacak. Şebnem ise Alihan’ı kaybetme korkusu ile hamile olduğu yalanını ortaya atarak kendisine geçici bir mutluluk sağlayarak şimdilik Alihan’ı elinde tutmaya devam edecek. İlerleyen bölümlerde Deniz’in bebeğini Şebnem ve Hülya çalıp Alihan’a Şebnem “Bu bezim bebeğimiz” derse şaşmamak lazım.

kalbimdeki-deniz-26-kasim-resmi1

Mirat evinden ayrılan Deniz’i geri getirmeye uğraşsa da ilk aşamada başaralı olmayacak. Yeni taşındıkları ev sahibi mahallede olan bitenden haberi olan ayyaş birisi. İçkili olarak Deniz’in evine girip tacize yeltenecek. Mirat bu olanlardan sonra tekrar bir hamle yapıp Deniz’i geri getirmeye başaracak. Fikriye ise yaptığı fitnenin ateşinin söndüğünü görünce deliye dönecek. Mahalleli de Fikriye’nin oyununa geldiğini anlayacak.

kalbimdeki-deniz-26-kasim-resmi

Ece ise okula lüks otomobil ile gitmişti. Okul arkadaşı aynı zamanda düşmanı Müge geçen haftalarda üzerine kahve dökmesini mahkemeye verdi. Eve polisler gelip Ecem’in ifadesini almak için götürecekler. Bu sahnede Deniz ile Ece arasında çok duygusal anlar yaşanacak. Selma(Diyar) ise Deniz’in geri gelmesi canını çok sıkacak.

Kalbimdeki Deniz 29 Kasım 1. Fragmanı İzle

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Kalbimdeki Deniz Mirat Ölecek mi ? Mirat Vuruldu mu ?