Kalbimdeki Deniz 19 Kasım Özeti ve Fragmanı

Kalbimdeki Deniz 19 Kasım Özeti

kalbimdeki-deniz-19-kasim-resmi

 

 

19 Kasım da yayınlanacak olan bölümde Fikriye’nin halkı kışkırtmasından dolayı halk Denizi ve ailesini linç etmek isteyecek. Bütün olanlardan habersiz işine giderken ayakkabıcı arkadaşı tarafından mahallelinin Deniz ve ailesini linç etmeye gittiğini duyan Mirat hemen olay yerine gelecek ama geç kaldığından dolayı Deniz, Ece hatta Diyar da sopadan nasibini alacak. Olaya el atan Mirat buna sebep olanın peşine düşecek.

kalbimdeki-deniz-19-kasim-resmi2

İşin altından Fikriye’nin çıkacağına emin olsa da peşini bırakmayacak. Mahalleli tarafından istenmeyen Deniz ve ailesi için yeniden yol göründü. Gideceği yeri olmasa da çocuklarının başına bir şey gelmesinden korkmasından dolayı evden ayrılacak. Peki Deniz ve ailesi nerede kalacak? Gururunu çiğneyip Hülya’nın evine mi? yerleşecek.

kalbimdeki-deniz-19-kasim-resmi1

Kalbimdeki Deniz 12 Kasım da seyirciyi ekran karşısına kilitledi. Deniz çocuk aldırmak için Hülya’nın oyununa geldi. Karnındaki bebeğini aldırmaya ikna etmişti. Ancak olaylardan sonradan haberi olan Mirat duruma el atarak hastaneyi bastı. Hemşireler ne hakla bunu yapıyorsunuz deyince! Kocasıyım demesi Hem Deniz’i hem de Hülya’yı şok etti. Sonradan yapacağı yanlışı fark eden Deniz Mirat’a teşekkür etti. Ancak kıskanç Hülya Mirat’ı araştırmaya koyuldu. Mirat’ın iş yerine gelen Hülya Mirat’ın arkadaşı doktor ile tanıştı. Doktorunda Deniz’den hoşlandığını anlayan entrika uzmanı Hülya hemen Şebnem ile yaptığını şimdi başka türlü yapmak isteyecek.

kalbimdeki-deniz-19-kasim-resmi

Ece Mirat’ın annesi ile ilgilenmesine ona destek olmasına karşı uyarmak istese de Mirat gereken cevabı verecek. Bu konuşmayı Selma(Diyar) yarım yamalak anlayıp hemen komşusu Fikriye’ye yetiştirmesi mahallede ayaklanmanın ilk adımı oldu. Ece gene sevgilisi Kerem’i kandırmaya devam edecek. Ece’nin kavga ettiği kız Müge Ece’ye disiplin cezası verilmemesine tepki gösterip okul müdürüne tabiri caizse aba altından sopa gösterdi. 19 Kasımda ekranlara gelecek olan bölümde Müge’nin annesi olaya el atıp Ece’den şikayetçi olmak isteyecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Kalbimdeki Deniz 17 Aralık Cumartesi 9.Bölüm Özeti

Kalbimdeki Deniz 19 Kasım Özeti ve Fragmanı (2 Yorum)

  1. Salam…Mence çox gözel bir dizidi pis pis yorum yazanlar.bu dizi ne anlama gelir bilirsiz mence ćox gözel ders verici bir dizidi…qibet qıran qonşular iftira atan şer atan dönüb özüné baxmayan başqaına lağ eden insanlara aiddi.sizde belesiz ki bu qonşunu çekenmirsiz…kocası şerefsiz çıxan bir qadın ayağa qalmağa çalışır…pis yorum yazanlar heyat bundan daha kötüdü bu dizini veriler ki belke biraz bele insanlar ders olsun da heyle şeyler elemesinler.dost kimi görünüb ev yıxmasınlar,başqalarının erlerine göz dikib aile dağıtmasınlar,olanada olmayanada şükür elesinler,quduğanlıq elemesinler,namusulu qürurlu olmağı öyredirler,bu dizi o qeder şey ifade edir ki.pis yorum yazanlar siz ne anlarsınız ki…bu dizini çekenin ellerine salıq.Kutsi ve diyer oyuncular çox gözel oynayırlar.Allah sizi qorusun…Men Naxçıvandan yazıram

  2. Salam…Mence çox gözel bir dizidi pis pis yorum yazanlar.bu dizi ne anlama gelir bilirsiz mence ćox gözel ders verici bir dizidi…qibet qıran qonşular iftira atan şer atan dönüb özüné baxmayan başqaına lağ eden insanlara aiddi.sizde belesiz ki bu qonşunu çekenmirsiz…kocası şerefsiz çıxan bir qadın ayağa qalmağa çalışır…pis yorum yazanlar heyat bundan daha kötüdü bu dizini veriler ki belke biraz bele insanlar ders olsun da heyle şeyler elemesinler.dost kimi görünüb ev yıxmasınlar,başqalarının erlerine göz dikib aile dağıtmasınlar,olanada olmayanada şükür elesinler,quduğanlıq elemesinler,namusulu qürurlu olmağı öyredirler,bu dizi o qeder şey ifade edir ki.pis yorum yazanlar siz ne anlarsınız ki…bu dizini çekenin ellerine salıq.Kutsi ve diyer oyuncular çox gözel oynayırlar.Allah sizi qorusun…Men Naxçıvandan yazıram