Kalbimdeki Deniz 17 Aralık Cumartesi 9.Bölüm Özeti

Fox Tv’nin her cumartesi saat 20:00’da yayınlanan dizisi Kalbimdeki Deniz 17 Aralık Cumartesi 9.Bölümü ile sizlerle olacak. Kalbimdeki Deniz 17 Aralık Cumartesi 9.Bölümünde Deniz’in bitmek bilmeyen hayat mücadelesini izleyeceğiz.

Kalbimdeki Deniz 17 Aralık Cumartesi 9.Bölüm Özeti

kalbimdeki-deniz-4-bolum-resmi

Kalbimdeki Deniz 17 Aralık Cumartesi 9.Bölümünde Deniz yine zorlukların üstesinden gelmek için çabalamaktadır. Deniz yeni bir işe başlasa da Fikriye nedeniyle bir türlü mutlu olamaz. Zira Fikriye sayesinde hırsızlıkla suçlanan Deniz hem işinden olur hem de rencide olur. Mirat ve Ece ise bütün bu yaşananlarda Fikriye’nin bir parmağı olduğunu az çok tahmin etmektedir. Mirat bu işin peşini bırakmaz.

kalbimdeki-deniz-3-aralik-resmi2

Ece ise annesine söylediği yalanlara yalanlar ekleyerek yaşamına devam etmektedir. Araba konusunda her şeyi gizlemiştir ve yalanlar söylemiştir. Daha önce de arkadaşıyla yaşadığı husumeti anlatmayan Ece annesi deniz’i yine çok üzmüştür.

kalbimdeki-deniz-oyuncusu-sebnem

Şebnem ve Alihan ise bu aralar soğuk davranışlarıyla bir çıkmaza girmişlerdir. Alihan Şebnem ile arasının bozulmasıyla daha önceden düşündüğü ailesini daha da çok düşünür olmuştur. Sahte hesapla facebook üzerinden kızı Ece’ye ulaşan Alihan Ece’nin kafasında soru işaretlerine neden olmuştur. Ve Ece Deniz’e yakalanmıştır. Sizce Deniz Alihan’ı bulabilecek mi? Yorumlarınızı bekliyoruz.

Kalbimdeki Deniz 17 Aralık Cumartesi 9.Bölüm Fragmanı

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Kalbimdeki Deniz Yosef Öldü mü ?