Kalbimdeki Deniz 10 Kasım Fragmanı Deniz Tutuklanacak mı 8. Bölüm

Kalbimdeki Deniz dizisi 10 kasım cumartesi günü 8. bölümü ile Fox Tv ekranlarında olacak. Kalbimdeki Deniz dizisinin 8. bölümünde Deniz’in üstüne yeni bir borç gelecek. İşte Kalbimdeki Deniz dizisi 10 kasım fragmanı ve özeti.

Kalbimdeki Deniz 10 Kasım Özeti

Deniz hapse düşmüştür. Mirat ise tüm hukuki yolları kullanarak Deniz’i hapisten çıkarmanın peşine düşer. Ece ise annesini demir parmaklıklar ardında görünce büyük şok geçirir. Zira annesinin bu duruma düşeceği aklına bile gelmez. Ece ise artık babasına eskisi kadar sadık değildir.

kalbimdeki-deniz-8-bolum-resimleri

Kalbimdeki Deniz dizisinde Mirat sonunda Fikriye’ye cevabını verir ve Fikriye’yi yerine oturtur. Deniz ise para kazanmak için Hülya’nın kendise bulduğu işe gider. Partide hizmetçilik yapan Deniz partinin eski arkadaşlarından birine ait olduğunu görünce çok şaşırır. Deniz yine Hülya’nın düşmanı olduğunu fark edemez.

Hülya ise Deniz’in peşini bırakmaz ve hala ona karşı planlar yapar. Deniz ise 10 TL’ye muhtaç haldedir. Hülya Alihan’ın borcunu Deniz’e yansıtır. Deniz Alihan’ın borcu olduğunu öğrenince bir kez daha şok olur. Polis ise Alihan’ın borcundan dolayı Deniz’e tutuklama kararını tebliğ eder.kalbimdeki-deniz-10-kasim-resimleri

Kalbimdeki Deniz 10 kasım Fragmanı

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Kalbimdeki Deniz Kıvanç Kılınç Kimdir?