Kalbimdeki Deniz 10 Aralık Cumartesi 8.Bölüm Özeti Deniz Parmaklıklar Ardında

Kalbimdeki Deniz 10 Aralık Cumartesi günü ekranlarda olacak. Cumartesi günlerinin reytingi iyi olan dizilerinden Kalbimdeki Deniz 10 Aralık Cumartesi günü Deniz’i demir parmaklıklar ardında göreceğiz.

Kalbimdeki Deniz 10 Aralık Cumartesi Özeti

kalbimdeki-deniz-8-bolum-resimleri

Deniz’in yaşadığı zorluklar bitmek bilmiyor. Polislerin kapıya dayanmasıyla Deniz bir gece nezarette kalır. Ece ise bu durum karşısında epeydir üzdüğü annesinin yanında yer alır. Deniz kızını yanında görmekten mutludur ancak bu olayla yıkılır. Evlatları için ayakta durmaya çalışan Deniz’in bir belası da Hülya’dır. Ece’yi elinden almak için türlü bahaneler sunmaktadır. Ve bu bölümde Hülya Mirat ve Diyar’ın gerçekten evli olmadığını öğrenir.

kalbimdeki-deniz-sebnem-resimleri

Şebnem ise hamilelik rolüne devam etse de bu bölümde çok fazla üzüleceği olaylar yaşayacak. Hülya dostu olarak kendini gösterse de onu oyuna getirip kazık atacak. Alihan ise arkasında bıraktığı ailesine ulaşmak için çabalamaktadır. Deniz’i ve çocuklarını düşünüp sürekli içten içe üzülmektedir. Ece onu okula götüren arabanın kavgalı olduğu kız tarafından çizilmesiyle problemler yaşayacaktır. Fikriye oyunlarına devam etmektedir. Mirat onu çok kötü olarak görmesi diye Deniz’e yardımcı bile olur ancak her zaman olduğu gibi sonunda Deniz’i üzmeyi başaracaktır.

Kalbimdeki Deniz 10 Aralık 8. Bölüm Fragmanı

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Kalbimdeki Deniz 3 Aralık Cumartesi Özeti 7. Bölüm Fragmanı