Kalbim Yangın Yeri Ne Zaman Final Yapacak

Kalbim Yangın Yeri Final Tarihi

Kalbim Yangın Yeri final resimleri

Fox Tv ekranlarında 30 nisan cumartesi akşamı ilk bölümü ile izleyicisiyle buluşan Kalbim Yangın Yeri dizisi izleyici ile buluşmaya devam ediyor; ancak Avşar Film’den bir final açıklaması geldi.  Kalbim Yangın Yeri dizisinin 28 mayıs salı günü final yaparak ekranlara veda edeceği duyuruldu

Kalbim Yangın Yeri  Neden Erken Final Yapıyor

Kalbim Yangın Yeri  dizisi Fox Tv ekranlarına ne yazık ki mutlu bir başlangıç yapamamışdı. Yayınlandığı ilk bölümü ile 2.5 reyting geçemeyen Avşar Film’in dizisi kötü günler geçirmeye devam edmişti.

Kalbim Yangın Yeri  dizisi bu hafta 3. bölümü ile ekranlara geldi ve düşüşünü sürdürerek 1.86 reyting aldı. Fox Tv kesinlikle Kalbim Yangın Yeri dizisini bu reytinglerle daha fazla taşıyamadı; ancak Avşar Film ile Fox Tv arasında 13 bölümlük ön yayın anlaşması da vardı. Bu durumda Fox Tv Avşar Filme 5 bölüm yayınlandığı dizi için 13 bölüm para ödeyecek.

Kalbim Yangın Yeri dizi yaz dizisi olarak planlandı; Fox Tv Kalbim Yangın Yeri dizisini yaz sezonu öncesinde başlattı ki sezon dizileri final yaptığında tanıdık olsun ve hızlı yükselsin diye; ancak bu reytingler dizinin beğenilmediğini açıkça ortaya koyuyor. Zira yine yaz dizisi olan ve yeni başlayan Tatlı İntikam ve Hanım Köylü dizileri 4.5 reyting alarak kanallarını, yapımcıları ve oyuncularını sevindirmişti.

Aslında Kalbim Yangın Yeri dizisi cumartesi gibi büyük bir reyting savaşı olmayan bir günde başladı; ancak aldığı reytingler ile hayal kırıklığı yarattı. Fox Tv yaz projelerini bir bir ekranlara getirmeye başladı. Yaza yeni proje çıkarması imkansız bu nedenle Kalbim Yangın Yeri dizisinin reytinglerini yükseltmesi için biraz müsamaha göstermedi.

 Kalbim Yangın Yeri final tarihi

Kalbim Yangın Yeri dizisi 28 mayıs cumartesi akşamı 4. bölümü ile final yaparak ekranlara veda edecek

Kalbim Yangın Yeri Final fotoğrafları

Kalbim Yangın Yeri Final Fragmanı

. Kalbim Yangın Yeri final fragmanı şuanda yayınlanmadı. Kalbim Yangın Yeri final fragmanı yayınlandığında sayfamıza eklenecektir.

Kalbim Yangın Yeri final tarihi şuanda belli olmadı;  Kalbim Yangın Yeri dizisi ile ilgili bilgiler ulaştıkça sayfamıza eklenecek.

Kalbim Yangın Yeri Ne Zaman Final Yapacak (23 Yorum)

  1. Kalbim yangın yeri çok güzel bir diziydi çok çok severek izliyordum final yaptigina inanamıyorum lütfen devam etsin

  2. Nolur bitmesin.biz ailecek bu diziyi izliyoruz.iranda çooooooook seviliyo.o kadar saçma dizi mesela hanim köylü varken bu niye tutmuyir yaaaaa.çok güzel diziydi.çok üzüldük valla.

  3. Nolur bitmesin.iranda herkes çoooook seviyo bu diziyi.ailecek izliyoruz valla.hanim köylü yada baska bi sürü saçma diziler varkrn niye bu dizi final yapti yaa.ne saçma.

  4. Iranda her kes bu dizini seviyor. Cok guzal bir dizi lutfan kesilmesin. Rica ediyoruz. Irandan goneariyorum.

  5. Lütfen bitmesin çok güzel dizi abuk subuk diziler tutuluyor böyle güzel bir dizi tutulmuyo hayret valla

  6. Ben zaten şaşırmadım, Leyla rolundakı baş oyuncu çox kötü…O yüzden de bu dizi reytinq kazanamazdı.

  7. Almadım bu ne ya? dizi final mi yapıyor ? yapmasın ne olur biz bu diziyi çok seviyoruz tüm aile birlikte izliyoruz.

  8. Güzelbişey yapyosunuz sonunu getirmiyosunuz. Ya hiç dizi yapmayın yada yapınca sonunu getirin, ya çok uzatıyosunuz bişeyde yada hiç bişey yayınlamadan kapatıyosunuz

  9. bitmeeeeeeeeeeeeeeeesin lütfen bütün saçma diziler devam ederken bu güzel diziyi bitirmeyin biraz zaman

  10. lutfen bitmesin nooolur bitmesin ben bu diziyi coooooooq seviyorum hata leylayi volkana bayildim nolur bitmesin coook rica ediyorum