Kafalar Karışık Oyuncuları Kadrosu ve Karakterleri (Tam Liste)

Burak 07 Ara 2018 Film/Sinema  0

7 Aralık 2018 tarihinde vizyona girecek olan Kafalar Karışık Filminin konusu, oyuncu kadrosu hakkında bilgileri bu sayfada bulabilirsiniz.

Kafalar Karışık Filmi Hangi Kanalda ?

Kafalar Karışık Fİlmi’nin şu anda hangi televizyon kanalında yayınlanacağı netleşmedi. Kesinleştiğinde bu sayfadan güncelleyeceğiz.

Metin Akpınar’ın da 11 yıl aradan sonra bu film de rol alacak olması filmi ayrı bir güzel yapmakta. 1 saat 35 dakika süren filmin konusu şöyle;

 

Kafalar Karışık Konusu:

Kafalar Karışık, evlenebilmek için kız arkadaşının kayıp babasını bulmaya çalışan genç bir adam ve arkadaşlarının hikayesini anlatıyor. Atakan’ın sevgilisi Buse ile mutlu bir birlikteliği vardır. Çift ilişkilerini evlilikle taçlandırmak ister. Zengin bir kadın olan Buse’nin dedesi ise bu evliliğe razı gelmez. Atakan ne yaparsın yapsın Buse’nin dedesini ikna edemez. Böyle olunca geriye tek çare Buse’nin yıllardır kayıp olan öz babasının bulmak kalır. Müstakbel kayın pederini bulmak için macera dolu bir yola koyulan Atakan’a bu serüvende yakın arkadaşları Fatih ve Bilal eşlik eder.

Yönetmeni: Yücel Yolcu

Görüntü Yönetmeni: Mustang Filmi ile Oscar ödülüne aday Ersin Gök

Senaryo Yazarı: Büşra Nur Karahan ve Enver Sülük

Yapımcı: Erdem Karahan, Burak Uçman ve Büşra Nur Karahan

Müzikler: İrsel Çivit ve Samet Yılmaz

Yapım Firması: ILS VİSİON ve TME

Türk Dağıtımcı: TME ( The Moments Entertainment)

 

Resimdekiler: Metin Akpınar ve Burak Uçman

 

 

KAFALAR KARIŞIK OYUNCULAR

Metin Akpınar

Türk sinemasının duayen sanatçılarından, Tiyatro ve sinema sanatçısı Metin Akpınar, 02 Kasım 1941 de İstanbul’un Aksaray semtinde Nadide ve Mustafa Akpınar çiftinin erkek çocuğu olarak dünyaya gelmiştir. Akpınar Pertevniyal Lisesi’nde eğitim gördü. Daha sonra İstanbul Üniversitesi Hukuk ve Edebiyat Fakültesi’nden mezun oldu.. 1962’de Türk Talebe Birliği’nde amatör olarak tiyatroya başladı. İki yıl sonra ilk kez profesyonel bir oyunda yer aldı ve bu tarihten sonra önemli tiyatro yapımlarında rol aldı.

1964 yılında Ulvi Uraz tiyatrosunda ilk profesyonel oyunu olan “Gözlerimi Kaparım Vazifemi Yaparım” ile sahne hayatına adım attı. 1967 yılında ülkemizin ilk kabare tiyatrosu olan Devekuşu Kabare Tiyatrosu’nun kurucuları arasında yer aldı. Kurulduğu andan 1992 yılında kapanana kadar tiyatronun idari müdürlüğünü üstlendi. Devekuşu Kabare döneminde Zeki Alasya ve kabare ekibi ile birlikte sergiledikleri Yasaklar, Reklamlar, Beyoğlu Beyoğlu, Deliler gibi birçok oyun hala severek izleniyor.

İlk sinema filmi Kemal Sunal için de bir ilk olan 1972’de Ertem Eğilmez‘in çektiği başrollerinde Tarık Akan ve Filiz Akın‘ın oynadıkları Tatlı Dillim olmuştur. Bu filmin ardından Zeki-Metin ikilisi olarak birçok filmde birlikte oynadılar. Zeki Alasya ile birlikte oynadığı toplumsal içerikli komedi filmleriyle tanınan aktör, “ Nereye Bakıyor Bu Adamlar ”, “ Davetsiz Misafir ”, “ Patron Duymasın ”, “ Köyden İndim Şehire ”, “Petrol Kralları ” gibi filmlerde rol aldı. Metin Akpınar, Kemal Sunal ile birlikte oynadığı ve yönetmenliğini Sinan Çetin’in yaptığı “ Propaganda ” filmiyle adından söz ettirdi.

Zeki Alasya ile birlikte yarattıkları şaşkın kahraman ikilisini geride bıraktığını açıklayan aktör, bundan sonraki kariyerine kendi başına devam etme kararı aldı. Metin Akpınar, Müşfik Kenter, Yıldız Kenter, Eşref Kolçak ve Zeki Alasya gibi emektar oyuncuların yer aldığı “ Güle Güle ” filminde ve yönetmenliğini Tunç Başaran‘ın üstlendiği “ Abuzer Kadayıf ” adlı bir filmde de rol aldı. “Papatyam” adlı dizisinde oynamıştır.  Göksel Özdoğdu hanımefendi ile 17 Şubat 1961’de evlenen Metin Akpınar daha sonra bu evliliğini noktalamıştır.

Atakan Özyurt

31 Aralık 1993 Ordu doğumlu Atakan, Arel üniversitesi- Tıbbi Labaratuar Bölümü mezunu. Çektiği Vine’larla tanınan Fatih Yasin ile tanışan Atakan Özyurt ve daha sonra birlikte çektikleri vine ile fenomen olma yolunda ilk adımı atmışlardır. Daha sonra Bilal Hancı ile tanışarak sosyal medyada paylaştıkları videolar sonrasında Youtube’da Kafalar kanalını açarak çok sevilen fenomenler arasında yer almışlardır. Enes Batur Hayal mi? Gerçek mi? sinema filminde oynamıştır. Şimdi de Kafalar karışık Filminde rol alacaktır.

Bilal Hancı

08 Eylül 1989 senesinde dünyaya gözlerini açan Bilal Hancı doğma büyüme aslen Trabzonludur. Üniversite eğitimini İstanbul Üniversitesi tamamlayan Bilan Hancı, Youtuber ve şarkıcılık yapmaktadır. Koyu bir Trabzonspor taraftarıdır. 1,77 boyunda olan Bilal 76 kilodadır. Sevgilisi olmayan başarılı şarkıcı Atakan Özyurt ve Fatih Yasin ile birlikte Youtube üzerinde “Kafalar” kanalında yayınladıkları videolarla tanınmaktadır.

Fatih Yasin

1993 yılında İstanbul’da doğmuştur. boyu 1.68’dir. Kilosu ise 63 dür. Eğitimini Arel Üniversitesi Uluslar Arası Lojistik Bölümü’nde tamamlamıştır. Çektiği Vine’larla tanınan Farih Yasin üniversitede Atakan Özyurtla tanışmış ve daha sonra birlikte çektikleri vine ile fenomen olma yolunda ilk adımı atmışlardır. Daha sonra Bilal Hancı ile tanışarak sosyal medyada paylaştıkları videolar sonrasında Youtube’da Kafalar kanalını açarak çok sevilen fenomenler arasında yer almışlardır.

9 Temmuz 2018 tarihinde ünlü sanatçı Ajda Pekkan ile birlikte, Harbiye Açık Hava Konserinde Kafalar Grubu bir düet gerçekleştirmiştir.

Erkan Can

1 Kasım 1958′ de Bursa’da doğdu. 1975 yılında Bursa Devlet Tiyatrosu, Ahmed Vefik Paşa sahnesine giderek tiyatro hayatına başladı. 1985 yılında İstanbul Belediye Konservatuarı Tiyatro Bölümü’ne girdi ve 1990 yılında oradan mezun oldu. 1991-1992 yılları arasında Bakırköy Belediye Tiyatrosu’na girdi. 1992 yılında sevilen dizi Mahallenin Muhtarlarında Temel karakteri ile televizyon dünyasına girdi. 1998 yılında Gemide adlı filmde başrol oynadı ve büyük bir hayran kitlesi oluşturdu. 1998 yılında 35.Antalya Film Şenliğinde “en iyi erkek oyuncu” ödülünü aldı. Aynı filmle 1999 yılında Ankara Film Festivali’nde ve Orhan Arıburnu Ödülleri’nde “en iyi erkek oyuncu” ödüllerini aldı. Gemide, Dar Alanda Kısa Paslaşmalar ve Takva gibi sinema filmlerindeki rolleriyle tanınır.

Güven Kıraç

5 Nisan 1960 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Abhaz kökenlidir. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunudur 1986 yılından beri birçok televizyon dizisi, reklam filmi ve sinema filminde rol aldı. İki yıl devlet tiyatrosu sanatçısı olarak çalıştıktan sonra istifa etti. Adana Devlet Tiyatrosu’nda Ağrı Dağı Efsanesi, İki Kalas Bir Heves ve Sıkıyönetim; Gülriz Sururi Tiyatrosu’nda ise Tiyatrocu, Sokak Kızı İrma, Hamlet ve Tiyatro Stüdyosu’nda Balkon adlı tiyatro oyunlarında oynamıştır.

1995 yılında Garanti Bankası reklamında sınırsız hizmet veren taksici rolü ile ünlendi. 1997 yılında Zeki Demirkubuz’un yönettiği ‘Masumiyet’ adlı filmde Yusuf karakteriyle, ÇASOD, MGD ve İsrail Uluslararası Film Festivali’nde En İyi Erkek Oyuncu ödüllerini almıştır. 1998’de Erkan Can ile birlikte Gemide adlı filmde rol aldı. Aynı yıl Laleli’de Bir Azize adlı filmde Aziz karakteriyle karşımıza çıktı. 1999 yılında Salkım Hanım’ın Taneleri adlı filmle 19. İstanbul Film Festivali ‘nde En İyi Erkek Oyuncu ödülünü aldı.  Aynı yıl Evimiz Olacak Mı? ve Hayat Bağları adlı televizyon dizilerinde rol aldı.

2001 yılında Yeditepe İstanbul adlı filmde Berber Remzi karakterini canlandırdı. 2002 yılında Abdülhamit Düşerken, 2003 yılında Fatih Akın’ın yönettiği Duvara Karşı adlı filmlerde yer aldı. 2004’de Yavuz Turgul’un Gönül Yarası, 2005’de Takva, Hacivat Karagöz Neden Öldürüldü?, Kebap Connection adlı filmlerde rol aldı. 2006 yılında çekilen Ömer Faruk Sorak’ın ‘Sınav’ adlı filminde ise ‘Rafet 69’ adlı karakteri canlandırdı. 2010-2011 yılları arası Behzat Ç. dizisinde Memduh Başkan rolünü oynadı. Karakterin ölmesi üzerine diziden ayrıldı. Beni böyle sev de oynadı.

Zuhal Yalçın

22 Temmuz 1971 İstanbul doğumlu. 6 yaşında TRT çocuk kulübüne katıldı. Başta Tevfik Gelenbe tiyatrosu olmak üzere birçok özel tiyatroda çalıştı. Keşanlı Ali Destanı ve 1998 Altın Portakal Film Ödüllü YARA filminde rol aldı. Uzun yıllar radyo programcılığı yapmıştır. Ayrıca seslendirme sanatçısıdır. 1995 yılında Çiçek Taksi dizisi ile kariyerine adım atmıştır. Daha sonra farklı projelerde yer almıştır. 

1995: Çiçek Taksi, 2005: Çapkın, 2006: Hayatım Sana Feda, 2007: Hayal ve Gerçek, 2008: Süper Babaanne, 2012: Harem, 2013: Gurbette Aşk bir Yastıkta, 2014: Kocamın Ailesi, 2016 Aşk Yalanı Sever, 2018: Kocaman Ailem ve Kafalar Karışık.

Perihan Savaş

Gerçek adı Şerife Perihan’dır. İstanbul’un Fatih ilçesi Aksaray semtinde 1 Ocak 1955 de doğmuştur.  Perihan Savaş ortaokul mezunu olup, eğitimini ortaokul bitiminde sonlandırmıştır. Beş yaşındayken İstanbul Şehir Tiyatrosu çocuk bölümünde ilk rolünü oynadı. 1970 yılına kadar tiyatro çalışmaları yaparak, “Küçük Prenses, Romeo-Jüliyet, Kibarlık Budalası” gibi bir çok oyunda yer aldı.  1971’de “Şehzade Simbad Kaf Dağında” adlı filmde ufak bir rol aldı. 1972’de “Korkusuz Beşler” filmiyle başrole yükselerek sinemaya geçti.

121 civarında filmde rol aldı. 1986 yılında “Su” filmini çevirirken dizanteri olmuş. Kadir İnanır ile oynadıkları filmlerde onu sette sakinleştirirmiş. Erol Taş’dan çok korkarmış. 1968 yılında Perihan Savaş, on üç yaşındayken, askeri okulda okuyan yirmi iki yaşındaki bir gençle nişanlanmış, 6-7 ay süren bir evlilik döneminden sonra eşinden ayrılmış, Daha sonra ,önce İbrahim Tatlıses’le beraber yaşadı, sonra 1 Haziran 1987 yılında Yılmaz Zafer’le evlenerek, her ikisinden de birer çocuk sahibi oldu.
İbrahim Tatlıses ile olan birlikteliğinden Melek Zübeyde adında bir kızı oldu. Yılmaz Zafer’le yaptığı evlilikten de Savaş Zafer adında oğlu oldu.

Eşi Yılmaz Zafer’le birlikte “Yönetim Film ve Reklamcılık Şirketi”‘ni kurdular. 1994 nisan ayında iki kalp krizi geçirerek uzun süre bakıma muhtaç şekilde yaşayan eşi Yılmaz Zafer’e, öldüğü 9 Kasım 1995 gününe kadar hastalığı süresince iyi bakarak örnek bir davranış sergilemiştir.

Funda Arar

8 Nisan 1975 tarihinde Ankara’da doğmuştur. İlkokulu Ankara Ahmet Vefik Paşa İlköğretim Okulu’nda okudu. Babasının görevi nedeniyle Ortaokulu Muğla ‘da, liseyi ise Adapazarı’nda okumuştur. Funda Arar, 1996 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Musikisi Devlet Konservatuarı’nda okudu. Mezun olunca 2 yıl müzik öğretmenliği yaptı , aynı zamanda sahne çalışması da yaptı. Funda Arar, ilkokul 3. sınıftan itibaren mandolin ve solfej dersleri almaya başladı. Bir kız kardeşi vardır.

ilk albümü “Sevgilerde”‘yi 1999 yılı Şubat ayında çıkardı. “Sevgilerde” albümünde Necip Fazıl Kısakürek’in şiiri “Kaldırımlar”‘ı seslendirmiştir. Albümde Kaldırımlar’ın Yanı sıra Behçet Necatigil’in “Sevgilerde”, Gülsüm Cengiz’in “Yağmur”, Şeyda Kılınç’ın “Ay Doğmadan Gel” şiirleri de yer almaktadır.

2002 yılında Magazin Gazetecileri Derneğinden “Sevgiliye” albümü ile en iyi çıkış yapan sanatçı ödülü kazanmıştır. 2003 yılında Sevda Yanığı albümü ile 31. Hürriyet Gazetesi Altın Kelebek Yarışmasında En İyi Çıkışı Yapan Sanatçı ödülünü kazanmıştır. 2007 senesinde toplam satış rakamlarına göre düzenlenen MÜ-YAP Müzik Ödüllerikapsamında “Son Dans” albümü ile “Platin Ödül” kazanmıştır. Bunların yanı sıra daha bir çok ödül kazanmıştır.

2007 senesinde 12. Kasdav Liselerarası Müzik Yarışması’nda jüri koltuğunda yer almıştır. 2006 – 2007 yıllarında Arar, sanatçı Kıraç ile yaptığı “Gölgeler” programında şarkılar seslendirmiştir. Funda Arar, Musevi kökenli müzisyen Febyo Taşel ile 27 Haziran 2004 tarihinde evlendi.

Yıldız Tilbe

İzmir’in Konak ilçesine bağlı Gültepe semtinde gecekondu mahallesinde doğmuş olan Yıldız Tilbe ailesinin altı çocuğundan en küçüğüdür. Ailesi içinde “Yadigar” takma adıyla hitap edilmiştir. Annesinin adı Altun, babasının adı Ali’dir. Orta ikinci sınıfta okuduğu Mustafa Rahmi Balaban Okulu’nda eğitimini bırakmak zorunda kalmıştır.

18 yaşından önce evlenmiştir. Sezen Burçin (d.1985) adında bir kız çocuğu oldu.1989 yılında boşandı.. Daha sonra 5 yıl evli kaldığı Güngör Karahan’dan ayrılmıştır. Sonraları İzmir’de çeşitli gece kulüplerinde şarkıcılık yapmaya başlamıştır.Sahneye ilk olarak 1990 yılında Cengiz Özşeker’in patronu olduğu bir klüpte başlamıştır. 1991 yılının sonlarında Sezen Aksu, Tilbe’nin ismini duyup kendisini dinlemeye gelmiş ve vokalistlik teklif etmiştir. İki sanatçı tanışmış, Tilbe vokalistlik teklifini kabul ederek İstanbul’a gelmiş, Sezen Aksu’nun evine taşınmıştır. Sezen Aksu’ya konserlerinde ve albümlerinde vokallik yapmıştır.

Cihan Ünal

22 Ocak 1946 tarihinde Kastamonu’nun Taşköprü ilçesinde doğdu. Ankara Operası viyola sanatçılarından Mete Ünal abisidir. Tiyatro sanatçısı Hepşen Akar ablasıdır. Babası ilkokul öğretmeni Hüseyin Ünal, annesi Rahiye Ünal’dır.

İlkokulu Tosya ve Kırıkkale‘de okudu. Ankara Cebeci Ortaokulundan mezun oldu. Liseyi Kurtuluş Lisesinde bitirdi. 1960-1964 yılları arasında, Ankara Radyosu Çocuk Kulübünde, Ankara Radyosu Eğitim Programlarında, Ankara Radyosu “Radyo Tiyatrosu” Programlarında ve Ankara Radyosu “Arkası Yarın” Programlarında çalıştı. 1962 yılında Ankara Halkevi’nde tiyatro kurslarına katıldı.

1964’de Ankara Devlet Konservatuvarına girdi. 1969’da Konsevatuvarın Tiyatro Bölümü yüksek kısmından mezun oldu ve aynı yıl Ankara Devlet Tiyatrosu’nda oyuncu olarak çalışmaya başladı.

1971-1973 arasında Ankara Devlet Konservatuarı oyunculuk bölümünde Cüneyt Gökçer‘in asistanlığını yaptı. 1973-1982 arasında yine aynı okulda öğretim görevlisi olarak diksiyon, mimik, rol ve sahne derslerine girdi. 1969-1982 arasında Ankara Devlet Konservatuarı Yüksek Bölümü’nde, 1987-2000 arasında ise İstanbul Mimar Sinan Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nde öğretmenlik yaptı.

1982 yılında British Council bursu ve Ankara Devlet Tiyatroları bilgi- görgü hakkı ile Londra‘ya gitti. Burada dil eğitimi yanında Royal National Theatre ve Royal Shakespeare Company’de çeşitli provalara katılarak eğitimini sürdürdü. 1982’de bazı özel nedenler yüzünden Ankara Devlet Tiyatrosu’ndan ayrıldı.

Selahattin Taşdöğen

19 Temmuz 1951 tarihinde Erzurum’da doğmuştur. Babası köy enstitüsü öğretmeni. Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Resim Bölümü’nden 1986 yılında mezun oldu. Naci Taşdöğen ve Erkan Taşdöğen adında oyuncu olan kardeşleri vardır.

Selahattin Taşdöğen, aldığı eğitim doğrultusunda, resim, sanat tarihi ve turizm öğretmenliği de yapmaktadır. İlk tiyatro çalışmasına, 1969’da Keloğlan Çocuk Tiyatrosunda başladı. Daha sonra Türkbank Çocuk Tiyatrosunda oyunculuğuna devam etti. Kariyeri boyunca çeşitli tiyatro oyunları, dizi film ve sinema filmlerinde rol aldı.

Türkbank Çocuk Tiyatrosu’nda oyun yöneten, dekor yapan ve aynı zamanda asli görevi olan aktörlüğü sürdüren Selahattin Taşdöğen; Bakırköy Komedi Tiyatrosu, İstanbul Tiyatrosu, Ercan Yazgan Tiyatrosu, Kenan Büke Tiyatrosu, İstanbul Belediyesi Şehir Tiyatroları, Levent Kırca-Oya Başar Tiyatrosu ve Yasemin Yalçın Tiyatrosunda sahne aldı.

Kuruntu ailesi’nin kapıcısı “Ayıboğan LÜtfü”, Çılgın Bediş’in “Necmi Dedesi”, Ayrılsak da Beraberiz’in “Mucittin abisi”,En son babalar duyarın bitanecik “Kudret babası” olarak tanıdık Selahattin Taşdöğen’i. Selahattin Taşdöğen, 1974 yılında tiyatro ve sinema çalışmalarının yanı sıra televizyonda da rol almaya başladı.

Ruhi Sarı

1972 yılında Trabzon’da doğmuştur. Eğitimini Selçuk Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nde tamamlamıştır. Kariyerine ilk olarak 1997 yılında Zilyoner dizisi ile adım atmıştır. Daha sonra rol aldığı Yedi Numara ve Yılan Hikayesi dizileri ile tanınmaya başlamıştır. Ruhi Sarı; Diğer Yarım, Cesur Hemşire, Ezo Gelin, Aşk Yakar, Haziran Gecesi, Mavi Kelebekler gibi diziler de rol almıştır. Atv ekranlarında yayınlanan Kırgın Çiçekler dizisinin kadrosuna dahil olmuştur ve Sadullah karakterini canlandırmaktadır.

Ece Seçkin

12 Eylül 1991 yılında İstanbul doğumludur. Müzik kariyerine 3 yaşında piyano öğretmeni olan annesiyle birlikte başlayan Ece Seçkin. 1998 yılında girdiği konservatuvar sınavında, piyano bölümünü birincilikle kazandı. Sekiz yıl boyunca bale ve dans eğitimi alan Ece Seçkin 2006 yılında Levent Arslan’dan şan dersleri almış, 2010 yılında ise Bahçeşehir Üniversitesi Hukuk Fakültesini kazanmıştır.

2011 yılında Ozan Doğulu ile tanışmış ve Bu Ne Yaa adlı albümünü çıkarmıştır. Hoşuna mı Gidiyor şarkısı ile Youtube’da 80 milyon izlenen Ece Seçkin son olarak Adeyyo şarkısıyla gündeme gelmiştir

Feride Hilal Akın

18 Haziran 1992, İstanbul doğumlu. Uzun yıllardan itibaren Ankara’da yaşayan Feride Hilal Akın liseyi burada bitirmiştir. İlk sahne çalışmasına 17 yaşında başlamıştır.

Sosyal medyadan yaptığı müzik paylaşımları ile geniş bir hayran kitlesine ulaştı. Enbe Orkestrası ile çıkardığı Bilir mi? şarkısı çok sevildi. İlyas Yalçıntaş gibi isimlerle düet yapan Feride Hilal Akın’ın Gizli Aşk şarkısı da büyük çıkış yakaladı.

Feride Hilal Akın’ın, ilk oyunculuk deneyimi, Yeni Gelin dizisindeki Şirin karakteridir. Diziye; Yeni Gelin’in jenerik müziğini söylemek için stüdyodayken dizinin hem yönetmeni hem de yazarı Ersoy Güler’le tanışmasıyla dahil olmuştur.

Show TV ekranlarının sevilen dizisi Yeni Gelin’de, Ferhat’ın, fettan Şirin’i; enerjik, delidolu, eğlenceli bir karakter olan Şirin Bozok karakterini canlandıran Feride Hilal Akın, 1.68 metre boyunda 54 kilo ve İkizler burcudur.

Enes Batur

9 Nisan 1998 tarihinde dünyaya geldi. Soyadı Sungurtekin olan Enes Batur, Youtube’da bilgisayar ve konsol oyunları hakkındaki inceleme videoları ile üne kavuştu. Başrollerini Ceyda Düvenci ve Bekir Aksoy ile paylaştığı ilk filmi Enes Batur Hayal mi Gerçek mi?, 19 Ocak 2018’de vizyona girdi.

Filminde kendi gibi Youtuber olan sevgilisi Başak Karahan da yer aldı ancak ikili 2018’in yaz aylarında ayrılık kararı aldı. Enes Batur, Antalya Bilim Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünde eğitimini sürdürüyor.

Uras Benlioğlu

16.02.1082 tarihinde İzmir’in gözde ilçelerinden olan Göztepe’de doğdu. 15 yıl boyunca Ali Kırca nın ekibinde yer alarak ATV  kanalında habercilik yapmıştır. Daha çok muhabirlik ve seslendirme yaparak ATV kanalı bünyesinde çalışmıştır. Uzun bir sürenin ardından You Tube üzerinden 2014 yılında ”Uras’la Pratik Bilgiler” adlı kanalı açmıştır.

Hayata dair pratik bilgiler verdiği ve bir yandan ilginç deneyler yaparak eğlendiğini söylemiştir. Amsterdam’dan çok özel bir dükkandan aldığı kumbarası ilk yayın zamanlarında yanında duruyordu. Arkasında ise Hary Poter tablosu vardı. Habercilik yaptığı sıralarda 2007 yılında ünlü bir ressamın dakikalar içerisinde çizdiği resmi almış ve arka planına koymuştur.

Rana Benlioğlu ile evlidir. Ali adında bir erkek çocuğu vardır.

Yusuf Aktaş

6 Aralık 1995 İstanbul/Bağcılar doğumludur. Daha çok güzel sesiyle yaptığı kısa ama eğlenceli videoları ile dikkat çeken Yusuf Aktaş ses taklit videoları ve daha pek çok eğlenceli videosu ile büyük bir beğeni kitlesi toplamayı başarmıştır.

Burak Tamdoğan

1971 yılında Ankara’da doğmuştur. Eğitimini O.D.T.Ü Psikoloji Bölümü’nde tamamladıktan sonra ve Ankara Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nde eğitim almıştır.

1993 yılında Ferhunde Hanımlar dizisi ile oyunculuğa adım atan Burak Tamdoğan, Göç Zamanı, Analar ve Anneler, Kara Para Aşk, Nefes, Hanımın Çiftliği, Geniş Aile, Küçük Kadınlar, Parmaklıklar Ardında gibi projelerde yer almıştır. Atv’de yayınlanan; başrolü Gürkan Uygun, Kerem Bursin ve Leyla Lydia Tuğutlu’nun paylaştığı Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisinin kadrosunda yer almakta ve Tekin karakterini canlandırmaktadır.

Trt1 de Elimi Bırakma dizisinde de rol almaktadır.

 

“Aslı”

 

Çocukluk Dizisi Oyuncuları Kadrosu (2020)
Barbaros Oyuncuları ve Karakterleri TRT 1 (Güncel Liste)
Kefaret Dizisi Oyuncuları ve Karakterleri 2020 (Fox TV)
Yeni Hayat Dizisi Oyuncuları (Kanal D)

“Kafalar Karışık Oyuncuları Kadrosu ve Karakterleri (Tam Liste)” üzerine 1 yorum

  1. Anonim dedi ki:

    Çok güzel bir film cok güldüm

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.