Kadın

dizibilgi google play
Kadın Dizisi 76. Bölüm Fragmanı
Severen izlenen kadın dizisi bu hafta da oldukça önemli konular yer alacak. Enver hiç yapmadığı işlere kalkışacak. Peki kadın dizisi 76. bölüm de dizisinde ne gibi olaylar gelişecek. İşte detaylar…..
Kadın Dizisi Gülten (Nihal Menzil) Kimdir?
FOX’un salı akşamlarına damga vuran dizisi Kadın dizisinde Caner Cindoruk, Özge Özpirinçci, Bennu Yıldırımlar, Şerif Erol, Feyyaz Duman başrolleri paylaşıyor. Dizi yeni sezonda da Eylül sezonunda da seyirci ile buluşmaya..
Kadın Dizisi Sarp Yaşıyor mu ? Sarp Nerede
FOX TV ekranlarının sevilen dizisi Kadın izleyicileri ekran başına kilitlemeyi başardı. Yayına başladığı günden beri gündemdeki yerini korumayı başaran Kadın dizisinde bu hafta şok olaylar yaşandı. Konusu ve oyuncuları ile..
Kadın 5. Bölüm Özeti 21 Kasım Salı Fragmanı
Kadın 21 Kasım Salı 5. Bölüm 1. Tanıtımı Yayınlandı : Fox’un reytinglerde üst sıraları zorlayan dizisi Kadın’da 5. bölüm görüntüleri yayınlandı. Bir vapur seyahatinde hayatının aşkı ile tanışan Bahar’ın dul..
Kadın Dizisi Sinan (Oktay Gürsoy) Kimdir ?
Kadın Dizisi Sinan Kimdir ? Gerçek adı Nedir ? Başrollerini Özge Özpirinççi ve Canercindoruk’un oynadığı Kadın dizisinin 4. bölümünde ‘Sinan’ karakteri dahil oldu. Jalenin yıllar önce ayrıldığı sevgilisi olan Sinan,..
Kadın 4. Bölüm Özeti 14 Kasım Fragmanı
Kadın Dİzisi 4. Bölüm Özeti Yayınlandı :  Başrollerinde Özge Özpirinççi ve Caner Cindoruk’un oynadığı Kadın dizisinde heyecan tüm hızıyla sürüyor. Reeytinglerde de istediği başarıyı yakalayan dizinin gelecek bölümleride seyirci tarafından..