Kadın Dizisi Yeliz Öldü mü ? Ayça Erturan Diziden Ayrıldı mı ?

Burak 14 Oca 2019 Kadın  0

Kadın dizisinin çekimleri tüm hızıyla devam ediyor. Verilen yılbaşı arasının ardından başlanan çekimlerde Ayça Erturan da vardı. Fakat gelen haberlere göre Ayça Erturan Kadın dizisinden ayrıldı. İşte haberin detayları…

Kadın Dizisi Ayça Erturan Neden Ayrıldı ?

Bilindiği gibi Kadın dizisi 25 Aralık’da yayınlanan 45. Bölümün ardından tatile dizilere verilen ara nedeniyle tatile girmişti. Son bölümde Ceyda ve Hatice ile Münir’in adamları arasında tartışma yaşanmıştı. Minir’in adamları tehdit ederek Bahar’ın yerini öğrenmeye çalıştıkları esnada biri vurulmuştu. Kadın dizisinin 46. bölüm fragmanında ölen ise birinin cenazesinin evden çıakrıldığı görülmüştü.

Kadın Dizisi Yeliz Ölecek mi ?

Daha önce dizide Sarp’ın öldüğü söylenmiş fakat Sarp’ın kurtulduğu öğrenilmiş ve yeniden ortaya çıkmıştı. Şunu söylemek gerekir ki dizilerde her şey mümkün. Kadın dizisinde de şu anda ölen kişinin Yeliz olduğu söyleniyor. Kesin olmamakla beraber Ayça Ertudan’ın diziden ayrıldığı yönünde ciddi dedikodular var.

Setten gelen haberlere göre 22 Ocak 2019 tarihinde yayınlanacak bölümde Yeliz vurularak ölecek. Zaten vurulma ihtimallerine bakıldığında en muhtemel karakter Yeliz olarak görünüyor. Ayça için yeni bir partner diziye dahil olmuştu. Hatice’nin ölmesi de senaryo açısından düşük bir ihtimal. Bu nedenle Yeliz’in vuruluş olması neredeyse kesin.

Bilindiği gibi 2019 yılında diziler üç haftalık bir araya girdi. Reklam gelirlerinin de etkilenmesi nedeniyle diziler kemerleri sıkma kararı almıştı.

Ayça Erturan Diziye Dönecek mi ?

Ayça Erturan’ın diziden ayrılması ekonomik nedenlerden olabilir. Senaryoya katkısının sınırlı olacağı düşünülerek diziden ıkarılmış olması muhtemel. Zira bilindiği kadarıyla Ayça Erturan’a diğer dizlerden gelen ciddi bir teklif yok. Oldukça iyi bir ücret aldığı diziden kendi isteği ile ayrılması düşük bir ihtimal. Konu ile ilgili yeni haberler elimize ulaştıkça sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Kadın Dizisi 46. Bölüm Fragmanı

Kadın 7 Ocak Salı 2020 Yeni Bölüm Var mı? 78. Bölüm Ne Zaman?
Kadın Dizisi 77. Bölüm 78. Bölüm Özeti Fragmanı Detaylı
Kadın Dizisi 76. Bölüm Fragmanı
Kadın Dizisi Gülten (Nihal Menzil) Kimdir?

“Kadın Dizisi Yeliz Öldü mü ? Ayça Erturan Diziden Ayrıldı mı ?” üzerine 2 yorum

  1. kkkk dedi ki:

    bwenghh

  2. Anonim dedi ki:

    Bence de ölen kişi Yeliz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.