Kadın Dizisi Şirin (Seray Kaya) Kimdir ?

Burak 26 Eki 2017 Haberler  0

Dünyaca ünlü ‘Woman’ dizisinin türkçe uyarlaması olan ‘Kadın’ dizisi ilk bölümüyle büyük ses getirmeyi başardı. FOX Tv nin yeni sezon dizisi ilk bölümüyle reytinglerde ikinci olarak büyük başarı elde etti. Bu başaranın önemli bir nedenide dizinin oyuncu kadrosu. Özge Özpirinççi, Caner Cindoruk, Bennu Yıldırımlar gibi isimlerin başrolünde yer aldığı dizinin yardımcı oyuncularıda performanslarıyla seyirciyi etkilemeyi başarıyor. Bunlardan biri de Bahar (Özge Özpirinççi) karakterinin kız kardeşi Şirin. Şirin karakterine güzel oyuncu Seray Kaya hayat veriyor.

Seray Kaya Kimdir ?

Seray Kaya 04.02. 1991 yılında İstanbulda doğan oyuncu kalabalık bir ailede  büyümüştür. Eğitim hayatı boyunca güzellik merkezlerinde çalışmış ve bu mesleği çok sevmiştir. Her ne kadar oyunculuk kariyerine yönelsede ileride kendi güzellik merkezini açma hayali olduğunu her fırsatta dile getirmektedir. Kadın dizisi oyuncusudur.

 

1.65 boyundaki Seray Kaya Sadri Alışık Kültür Akademisinde eğitimini tamamlamıştır. 2012 yapımı Huzur Sokağı dizisiyle oyunculuk kariyerine başlamıştır. Ailesinin başlarda oyuncu olmasına sıcak bakmasada daha sonra destek verdiğini belirten oyuncu eleştiriye her zmaan açık olduğunu ve oyunculuk kariyerinde iyi yerlere geleceğini söylüyor.

 

 

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

“Kadın Dizisi Şirin (Seray Kaya) Kimdir ?” üzerine 3 yorum

  1. erdal erman amasya dedi ki:

    çok harika güzellerdensiniz yüce mevlam övmüşte yaratmış

  2. erdal erman amasya dedi ki:

    seni gördüğümden beri çok ama çok mutluyum ölesiye çok svenlerdenim

  3. Ülker azeri dedi ki:

    Gerçektende birinciliye laik bir dizi:-)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.