Kadın Dizisi Şirin (Seray Kaya) Kimdir ?

Dünyaca ünlü ‘Woman’ dizisinin türkçe uyarlaması olan ‘Kadın’ dizisi ilk bölümüyle büyük ses getirmeyi başardı. FOX Tv nin yeni sezon dizisi ilk bölümüyle reytinglerde ikinci olarak büyük başarı elde etti. Bu başaranın önemli bir nedenide dizinin oyuncu kadrosu. Özge Özpirinççi, Caner Cindoruk, Bennu Yıldırımlar gibi isimlerin başrolünde yer aldığı dizinin yardımcı oyuncularıda performanslarıyla seyirciyi etkilemeyi başarıyor. Bunlardan biri de Bahar (Özge Özpirinççi) karakterinin kız kardeşi Şirin. Şirin karakterine güzel oyuncu Seray Kaya hayat veriyor.

Seray Kaya Kimdir ?

Seray Kaya 04.02. 1991 yılında İstanbulda doğan oyuncu kalabalık bir ailede  büyümüştür. Eğitim hayatı boyunca güzellik merkezlerinde çalışmış ve bu mesleği çok sevmiştir. Her ne kadar oyunculuk kariyerine yönelsede ileride kendi güzellik merkezini açma hayali olduğunu her fırsatta dile getirmektedir. Kadın dizisi oyuncusudur.

 

1.65 boyundaki Seray Kaya Sadri Alışık Kültür Akademisinde eğitimini tamamlamıştır. 2012 yapımı Huzur Sokağı dizisiyle oyunculuk kariyerine başlamıştır. Ailesinin başlarda oyuncu olmasına sıcak bakmasada daha sonra destek verdiğini belirten oyuncu eleştiriye her zmaan açık olduğunu ve oyunculuk kariyerinde iyi yerlere geleceğini söylüyor.

 

 

dizibilgi google play

Kadın Dizisi Şirin (Seray Kaya) Kimdir ? (3 Yorum)