Menü Aç/Kapat
Kadın Dizisi Sarp Yaşıyor mu ? Sarp Nerede Kadın 17.01.2018
Kadın Dizisi Sarp Yaşıyor mu ? Sarp Nerede

FOX TV ekranlarının sevilen dizisi Kadın izleyicileri ekran başına kilitlemeyi başardı. Yayına başladığı günden beri gündemdeki yerini korumayı başaran Kadın dizisinde bu hafta şok olaylar yaşandı. Konusu ve oyuncuları ile dikkat çeken dizide Sarp’ın yaşadığı ile ilgili bazı olaylar yaşandı.

Bahar evde çıkan yangının ardından kanser olduğunu da düşünerek çocuklarına bakamayacağını anlayarak annesinin evine gitmişti. Annesi ile uzun süren tartışmanın ardından evde kalmayı başarmıştı. Bunda üvey babası Enver Bey’in katkısı vardır. 

Bahar Yeliz’in yönlendirmesiyle Sarp’ın telefonundan atılan mesajların tarihlerini kontrol eder. Mesajların Sarp’ın ölümünden sonra atıldığını farkeder. Doruk da babasının yaşadığını rüyasında görünce Bahar iyice heyecanlanır ve Sarp’ın yaşadığını düşünmeye başlar. Oysa ki yaşanan bu olaylar Şirin’in oyunlarıdır. Bu oyunu Yeliz anlamıştır. Mesajların Şirin tarafından gönderildiğini farketmiştir.

Kadın dizisi 13. Bölüm fragmanında Bahar Arif’e Sarp’ın yaşadığını söylüyor. Şirin daha önce Sarp’ın telefonunu ele geçirip karşılıklı mesajlar yazmıştı. Ancak bu Sarp’ın öldüğü veya yaşadığı anlamına gelmiyor. Bana göre ise Sarp yaşıyor. Sizce Sarp yaşıyor mu ?

Kadın Dizisi 13. Bölüm Fragmanı

 
Yorumunuz yönetici tarafından onaylandığında yayınlanır. Lütfen küfür ve argo içeren yorumlar yapmayınız. Aksi halde yorumunuz onaylanmaz.

Cevapla

Anonim

BAHAR❤SARP

Cevapla

Anonim

güzel bir dizi ☺
hiç bitmesin 😉

Cevapla

Anonim

^)

Cevapla

Anonim

$)

Cevapla

Anonim

😉

Cevapla

Anonim

☺
harika

Cevapla

Anonim

bence sarp yaşıyor ama ailesini öldü biliyor

Cevapla

Anonim

keşke bu dizi sonsuza kadar devam etse dorukla nisan super hele baharla sarpın o bitmeyen aşkı…
nu diziye dünyanın her yerinden izleyenler var

Cevapla

Anonim

harıha bir dizi

Cevapla

...

Bencede yaşıyor hafıza kaybı gibi bi durum olabilir

Cevapla

Anonim

Çok süoer dizi bence şu anki en iyisi

Cevapla

Güzel

Olsun sarp ol sen ol

Anketler

Sizce Beni Affet Bu Sezon Final Yapmalı mı ?

Sonuçları Göster

Yükleniyor ... Yükleniyor ...
Site İçi Arama
Popüler Haberler