Kadın Dizisi Sarp Yaşıyor mu ? Sarp Nerede

FOX TV ekranlarının sevilen dizisi Kadın izleyicileri ekran başına kilitlemeyi başardı. Yayına başladığı günden beri gündemdeki yerini korumayı başaran Kadın dizisinde bu hafta şok olaylar yaşandı. Konusu ve oyuncuları ile dikkat çeken dizide Sarp’ın yaşadığı ile ilgili bazı olaylar yaşandı.

Bahar evde çıkan yangının ardından kanser olduğunu da düşünerek çocuklarına bakamayacağını anlayarak annesinin evine gitmişti. Annesi ile uzun süren tartışmanın ardından evde kalmayı başarmıştı. Bunda üvey babası Enver Bey’in katkısı vardır. 

Bahar Yeliz’in yönlendirmesiyle Sarp’ın telefonundan atılan mesajların tarihlerini kontrol eder. Mesajların Sarp’ın ölümünden sonra atıldığını farkeder. Doruk da babasının yaşadığını rüyasında görünce Bahar iyice heyecanlanır ve Sarp’ın yaşadığını düşünmeye başlar. Oysa ki yaşanan bu olaylar Şirin’in oyunlarıdır. Bu oyunu Yeliz anlamıştır. Mesajların Şirin tarafından gönderildiğini farketmiştir.

Kadın dizisi 13. Bölüm fragmanında Bahar Arif’e Sarp’ın yaşadığını söylüyor. Şirin daha önce Sarp’ın telefonunu ele geçirip karşılıklı mesajlar yazmıştı. Ancak bu Sarp’ın öldüğü veya yaşadığı anlamına gelmiyor. Bana göre ise Sarp yaşıyor. Sizce Sarp yaşıyor mu ?

Kadın Dizisi 13. Bölüm Fragmanı

 

dizibilgi google play

Kadın Dizisi Sarp Yaşıyor mu ? Sarp Nerede (13 Yorum)

  1. keşke bu dizi sonsuza kadar devam etse dorukla nisan super hele baharla sarpın o bitmeyen aşkı…
    nu diziye dünyanın her yerinden izleyenler var