Kadın Dizisi Sarp Kimdir ? (Caner Cindoruk) Sevgilisi Var mı

Burak 10 Eyl 2017 Haberler  0

Fox TV de yeni sezonda ekranlara gelecek olan japon uyarlaması olan Kadın dizisinde ilk kareler yayınlanmaya başladı. Yapımcılığını Med Yapım ve MF Yapım’ın üstlendiği, yönetmenliğini Merve Girgin Aytekin’in yapacağı dizide Özge Özpirinçci, Caner Cindoruk, Bennu Yıldırımlar, Ayça Erturan, Ece Özdikici, Şerif Erol, Seray Kaya, Feyyaz Duman ve Devrim Özder Akın gibi oyuncular yer alıyor.

Kadın Dizisi Sarp Nasıl Bir Karakter

Annesi tarafından sekiz yaşındayken yalnızlığa terkedilen Bahar, daha sonra babaannesini ve babasını da kaybeder ve hayattan koptuğunu  düşündüğü günlerde tutkulu bir aşkla bağlandığı Sarp ile tanışır. Sarp bu evliliğinden iki çocuk sahibi olur ancak ne hazindir ki Sarp ölür. Sarp’ın ölmesinden sonra Bahar kalbini bütün aşklara kapatır.

Caner Cindoruk Kimdir ?

Yaprak Dökümü ve Hanım’ın çiftliği dizilerinden tanıdığımız ünlü oyuncu Caner Cindoruk 2 Nisan 1980 yılında Adana’da dünyaya geldi. Çukurova Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun oldu. Üniversiteyi okuduğu yıllarda tiyatro grubunun başında yer aldı. Yaprak Dökümü dizisinde Doktor Nazmi ile sevenlerinin kalbinde yer etmeyi başardı. 

Çok sayıda tiyatro oyununda oynarken bir çok dizi ve sinema filminde rol aldı. Son olarak Muhteşem Yüzyıl Kösem ‘de Silahdar Mustafa Paşa karakterini oynamıştır. Gökçe Bahadır ile birlikteliği vardır.

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir