Kadın Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri ( Tam Liste )

Kadın dizisi oyuncu kadrosu gün geçtikçe senaryoya göre daha da şekilleniyor. Severek izlenen ve televizyon ekranlarının özellikle Salı akşamları vazgeçilmezi haline gelen kadın dizisi oldukça büyük izleyici kitlesine sahip. Gün geçtikçe de artmakta. Konusuna gelecek olursak Japon uyarlaması olan Kadın dizisi, bilindiği üzere daha önce yine bir Japon dizisi olan Mother’i  Star Tv için uyarlayan Med Yapım başarısı sonrası Woman isimli Japon dizisi MF Yapım tarafından Fox Tv için uyarlandı

Kadın dizisi hangi gün, saat kaç da?
Her Salı günü özet sonrası 21.30’de FOX TV’de!

Kadın dizisinin Yönetmeni Kim?
Yönetmenliğini Nadim Güç yapıyor.

Kadın Dizisi Nerede Çekiliyor?
Dizi İstanbul da çekilmektedir. En çok Ortaköy Ortabayır sokak ve Tarlabaşı bölgelerinde çekiliyor.

Kadın Reytingleri
Dizi son bölümünde reytinglerde 1. sıra da yer almıştır.

Kadın Dizisi Konusu

Woman dizisi Yuji Sakamoto’nun yapımcılığında 2013 yılında Japanyo’da ve bir çok dünya ülkesinde ekranlara gelmiş ve çok beğenilmişti. Kadın dizisinde eşini kaybettikten sonra iki çocuğuyla yaşam mücadelesi veren bir kadının hayatı anlatılıyor. Bahar adlı karakterin çocukları ile verdiği yaşam mücadelesi anlatılmaktadır.

Kadın Dizisi Oyuncuları

Özge Özpirinçci ( Kadın Dizisi Bahar ) 

1986 yılında İstanbul’da doğan Özge ÖZPİRİNÇÇİ 31 yaşındadır. Sabancı Üniversitesi Yönetim Bilimleri bölümünden 2008 yılında mezun oldu Son olarak Acı Tatlı Ekşi filminde başrolü Buğra Gülsoy ile paylaştı.  Özge ÖZPİRİNÇÇİ hatırladığımız kadarı ile ilk defa bir dram dizisinde rol alacak.

Dizi de iki çocuk annesi bir rol üstlenmektedir. Kadın dizisi karakterleri incelendiği zaman Bahar karakterini canlandıran oyuncu başrol oynamaktadır.

Caner Cindoruk(Sarp)

Hanım’ın Çiftliği dizisi ile ünlenmiştir.  Son olarak Aramızda Kalsın ve Muhteşem Yüzyıl dizisi ile ekranlarımızda yer almıştır.

Dizi de oynadığı rol Sarp rolüdür. Yani Bahar karakterinin kocasıdır. Fakat yaşanan bir trafik kazası sebebi ile ölmüştür.

Bennu Yıldırımlar ( Kadın Dizisi Hatice )

Bennu Yıldırımlar 1969 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir ve 48 yaşındadır. son olarak Altınsoylar Gönül İşleri ve Umutsuz Ev Kadınları dizisinde rol almıştır. İstanbul Üniversitesi Tiyatro bölümü mezunudur. İstanbul Şehir Tiyatroları ile sektöre giren Bennu Yıldırımlar Süper Baba ve Yaprak Dökümü, Kadın dizileri ile ünlenmiştir.

Kadın Dizisi Hatice Diziden Ayrıldı mı?

Baharın annesi rolünü canlandıran ünlü oyuncu Arif’in yaptığı trafik kazasında ağır yaralanmış ve ölmüştür. Ölümü ile de diziden ayrılmıştır.

Ayça Erturan

 

Ece Özdikici

Şerif Erol

Seray Kaya

Feyyaz Duman

Devrim Özder Akın

Kübra Süzgün

Ali Semi Sefil

dizibilgi google play

Kadın Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri ( Tam Liste ) (2 Yorum)

  1. KADIN DIZISI KADAR SAÇMA SAPAN BIR DIZI DAHA GÖRMEDIM. ARTIK FOX TA FATİH MANDALINAYI BILE IZLEMEK ISTEMIYORUM .SON BÖLÜM TAM BIR REZALETTI.UTANMADAN BIRDE REKLAM ÜSTÜN REKLAM KOYUYORLAR.ACIKCA SEYIRCIYLE DALGA GECME BU.LANET OLSUN BÖYLE BİR DIZIYE LANET OLSUN BÖYLE KANALA.HDP NIN REKLAMINA DEVAM EDIN SIZ.