Kadın Dizisi Gülten (Nihal Menzil) Kimdir?

Burak 22 May 2019 Kadın  0

FOX’un salı akşamlarına damga vuran dizisi Kadın dizisinde Caner Cindoruk, Özge Özpirinçci, Bennu Yıldırımlar, Şerif Erol, Feyyaz Duman başrolleri paylaşıyor. Dizi yeni sezonda da Eylül sezonunda da seyirci ile buluşmaya devam edecek. 

Asmalı Konak başta olmak üzere birçok sevilen dizide rol alan Nihal Menzil “Kadın” dizisinin güçlü oyuncu ekibine dahil oldu. 

Kadın Dizisi Gülten Kimdir?

Dizide Nihal Menzil “Gülten” rolüne hayat verecek ve Ceyda’nın çocuğunun bakıcısı olarak seyirci karşısına çıkacak.

Kadın Dizisi Nihal Menzil Kimdir?

13 Aralık 1962 Konya doğumlu. 1.78 boyunda,
İlkokulu Konya Devrim ve Malatya Gazi İlkokulunda okumuştur. Ortaokulu Abidinpaşa Cumhuriyet ve İstanbul Bahçelievler Ortaokulunda. Liseyi Bahçelievler Lisesi ve Haydarpaşa Sağlık Kolejinde okumuştur. bu kadar farklı şehirlerde olma sebebi babasının subay olmasıdır.

Haydarpaşa Sağlık Koleji 2. sınıfta iken evlendirilmiştir. Bu evliliğinden bir kızı olmuş ancak henüz 18 aylık evli iken eşini trafik kazası sonucu yitirmiştir. Okulu yarım kalmıştır.
Eşinin ölümünden sonra hayatını devam ettirebilmek için çalışmaya başlamış ve tezgahtarlık, anketörlük, kitap pazarlama, radyo programcılığı, haber spikerliği ve vokalistlik gibi bir çok alanda çalışmıştır.

Sigorta poliçesi satarken bir tesadüf sonucu, gitmiş olduğu adres bir ajans olduğu ve Sıcağı Sıcağına isimli bir program için oyuncularına ulaşamadıkları için ve kendisinin ona benzediği bu sebeple programa katılması için teklifte bulunurlar.
Nihal Menzil böylece oyunculuk kariyerine adım atmış olur. Oyunculuk teklifi alarak Sıcağı Sıcağına adlı programda ilk rolünü oynar. İkinci Bahar adlı dizide yakaladığı başarıyı, Asmalı Konak ile devam ettirir.

Rol Aldığı Diziler

Gözlerinde Son Gece, Çılgın Bediş, Dostlar Pasajı, Dikkat Bebek Var, Evdeki Yabancı, Üvey Baba, Bizim Aile, Vay Anam Vay, Belalım Benim, Ah Be İstanbul, Büyük Buluşma, Gece Yürüyüşü, Haziran Gecesi, Çemberimde Gül Oya, Doktorlar, Güz Yangını, Ezo Gelin, Aşk Emek İster, Küçük Kıyamet, Kayıp Aranıyor, Ey nihal ve O Hayat Benim, Ver Elini Aşk, Lale Devri, Yer Gök Aşk gibi bir çok projede rol almıştır.

En çok tanınması Asmalı Konak dizisi ile olmuştur.

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

“Kadın Dizisi Gülten (Nihal Menzil) Kimdir?” üzerine 8 yorum

 1. Öykü dedi ki:

  Neyse Gizem..olan oldu..bu yer onla benim için anlamı büyük olan bi yer..hissetmiş olmalı 😐
  Bu arada isim söyleme..

 2. Gizem dedi ki:

  Yok aleyna inan ben söylemedim serkana bende şaşırdım nerden bulmuş gelmiş

 3. Öykü dedi ki:

  Serkan beni bulmuş…nerden bulduysa artık!!!..Gizem sen mi söyledin???..sana başka siteden konusacağımızı deme dedim dimi…onada kesin Gökhan söyledi offff..

 4. Öyküm dedi ki:

  Hayır kimse bulamaz burayı..iyi değilim 😐 sen nasılın?

 5. Gizem dedi ki:

  İyi günler canım nasılsın

 6. Gizem dedi ki:

  Serkan burayı bulamazdimi

 7. Öykü dedi ki:

  Evet burası Gizem…

 8. Gizem dedi ki:

  Burasımı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.