Kadın Dizisi Bahar Kimdir ? (Özge Özpirinçci) Kaç Yaşında Sevgilisi Var mı

Burak 10 Eyl 2017 Haberler  0

Fox TV de yeni sezonda ekranlara gelecek olan japon uyarlaması olan Kadın dizisinde ilk kareler yayınlanmaya başladı. Yapımcılığını Med Yapım ve MF Yapım’ın üstlendiği, yönetmenliğini Merve Girgin Aytekin’in yapacağı dizide Özge Özpirinçci, Caner Cindoruk, Bennu Yıldırımlar, Ayça Erturan, Ece Özdikici, Şerif Erol, Seray Kaya, Feyyaz Duman ve Devrim Özder Akın gibi oyuncular yer alıyor.

Kadın Dizisi Bahar Nasıl Bir Karakter

Hayatın içinde iki çocuğunun ağırlığını ve sevgisini yüreğinde coşkuyla taşıyan, onları fakirliğin ve yaşam mücadelesinin içinde güldürmeyi ve hayatın zorluklarına kendini siper ederek korumayı başaran bir anne olan Bahar çok sevdiği eşi Sarp’ın ölmesinden sonra kalbini başka kapılara kapatmıştır. Ancak onu sekiz yaşında terk eden annesinin ve ailenin hayatına yeniden girişi, taşınmak zorunda olduğu yeni mahallesi onun önünde beklenmedik kapılar açacaktır.

Özge Özpirinçci

İki çocuğu ile yaşam mücadelesi veren Bahar’ın hayatını oynayacak olan Özge 1 Nisan 1986 İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Sabancı Üniversitesi Yönetim Bilimleri mezunu olan oyuncunun annesi İngilizce öğretmenidir. İlk dizi deneyimi Cesaretin Var mı Aşka ile olmuştur. Daha sonra Kavak Yelleri dizisinde  kanser hastası bir kız olan Ada karakterini oynamıştır. Eti Browni ve Algida Cornetto reklamlarında  boy gösteren Özge Melekler Korusun’da İpek Taşkır isimli bir üniversitesi öğrencisini oynamıştır.

12 Nisan 2013 tarihinde Engin Altan Düzyatan ile nişanlanarak evlilik yolunda ilk adımlarını atmışlardır. 2013 yılında karşılıklı anlaşarak ayrılmışlardır. Özge Özpirinçci son olarak Aşk Yeniden dizisinde Zeynep Taşkın rolünü oynamıştır.

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir