Kadın Dizisi Bahar 400 Bin Lira Borcu Ödeyebilecek mi?

ADMİN ADMİN 12 Kas 2019 Analizler  0

Kadın dizisi Bahar bugün ki bölüm de önemli olaylar yaşadı. Hayatın zorlukları insana her işi yaptırabiliyor. Bahar da yemek yaptığını ve özel sipariş ile yemek götürdüğünü düşünürken yasak olan bir maddeyi taşıdığını bilmiyordu. Berşan bulduğu iş ile Bahar ve Ceyda ya yardım ediyordu. Fakat bu yardım onların başına çok büyük bir bela getirecekti.

İşte bu son bölümde başlarına gelen büyük bela son nokta oldu. Sipariş üzerine gittikleri evi polis bastı. Ceyda’nın kıvrak zekası sayesinde hapse girmekten kurtuldular. Üst katta bulunan yaşlı bir kadının evine girerek uzak bir akrabası gibi davrandılar. Bunun üzerine getirdikleri tencereleri ise evde bulunan yaşlı kadına sana yemek yaptık diye verdiler.

Yemekleri almadan dışarı hızlıca çıktılar ve biran önce bulundukları bu kötü durumdan kurtulmak için hızla uzaklaştılar. Ertesi gün olduğunda Bahar tencereleri almak için geldi ve tencereleri evde bulunan yardımcı çöpe atmıştı. Çünkü eve gelenlerin kim olduğu bilinmiyordu.

İlginizi çekebilir  Kadın Dizisi Oyuncuları

Bahar çöpten aldığı tencereleri eve götürdü ve evde yıkamaya başladı. Bir gördü ki tencerelerin altları yanmıştı. Evde bulunan yaşlı kadın gece acıktığı için tencereleri ocağa koymuş ve ısıtayım derken tencereleri yakmıştı. Bu ise Bahar ve Ceyda için çok büyük sıkıntı anlamı taşıyordu.

Bahar 400.000 TL Ödeyebilecek mi?

Bugün ki bölümde Ceyda hizmetçi olarak çalıştığı evde ev hanımın yatak odasını temizlerken özel takılarını sakladığı yeri görmüştü. Bu da ister istemez akıllara Ceyda’nın bu gizli bölmeden takı çalarak satarak borcu ödeyeceği anlamına geliyor. Yoksa 100.000’er lira taksitlerle bu parayı ödemelerinin kesinlikle bir çaresi ve yolu bulunmuyor.

Yönetmen başka bir çözüm bulacak mı bilinmez fakat bu paranın ödenmesinin tek yolu Ceyda sayesinde oluşabilir. Yoksa işler aşırı zor olacak gibi gözükmekte.

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.