Kadın Dizisi 77. Bölüm 78. Bölüm Özeti Fragmanı Detaylı

Kadın dizisi 24 Aralık 2019 tarihinde yayınlanan 77. Bölümünde neler oldu detaylı olarak makalemizden okuyabilirsiniz. Kadın dizisi 78. Bölüm Fragmanı yayınlandığında sayfamızda olacaktır.

Kadın Dizisi Son Bölüm Özeti

Enver’in evde bulduğu silah seyirciye kısa süreli şok yaşatır. Hemen silahtan kurtulmak ister. Nasıl kurtulacağını düşünürken akıllarına denize atmak gelir. Panik yaparlar. Apar topar çıkan Arif ve Bahar silahtan kurtulmayı başardıklarını düşünmektedirler.

Şirin uyanıklık yaparak Enver’in evindeki silahı önceden değiştirmiştir. Silahtan kurtulduklarını düşünen Arif ve Bahar’ın mutlulukları kısa sürecektir. Şirinin bu hareketi seyircide Şirin yine kötülük mü yapacak düşüncesini uyandırdı. Aynı zamanda iyi niyetli de olabilir. Kadın son bölüm özetine devam ediyoruz..

Arif ve Bahar’ın içine tedirginlik düşer tüm olayları atladıkları bir şey olma ihtimaliyle tekrar düşünürler. Silahın orjinalinin Bahar’da olduğunu bilmeyen ikili çok mutludur. Özellikle Arif’in mutluluğu gözlerinden bellidir. Arif Bahar’ı arkadaşlarıyla tanıştıracaktır. Bunun mutluluğunu da yaşayan Arif’i Bahar ihtimali ümitlendirir.

Yılbaşı yakınlaşınca her şeyi unuturlar ve herkes yılbaşı moduna girer. Yeni yılın getirdiği heyecanla birbirlerine hediye alırlar. 2019’un son saniyelerinde bir ses duyulur bu ses yılbaşı eğlencelerini başlarına yıkacaktır. Kadın yeni bölüm özeti bitti arkadaşlar.

Kadın Dizisi 78. Bölüm Özeti Fragmanı

Yılbaşı tatiline giren dizi TRT1 hariç tüm kanalların verdiği ortak kararla beraber 2 hafta yayınlanmayacak gibi görünüyor. Kadın 78. Bölüm için henüz yayınlanan fragman veya özet ne yazık ki yok. Yayınlandığı an sitemizde olacaktır, takipte kalın.

dizibilgi google play